X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Puste jajo plodowe..
Odpowiedz

Puste jajo plodowe..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pusto za tydzien klade sie do szpitala. Ten tydzien chce jeszcze odczekac dla swietego spokoju i wiekszej pewnosci.ehh ;(

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej.. seria zlych wiadomosci. Bardzo wspolczuje :(

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • MajaRyt Przyjaciółka
    Postów: 140 34

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seria faktycznie.. ja już zaczynam plamić, więc niedługo też się u mnie wszystko zakończy;(

  • MajaRyt Przyjaciółka
    Postów: 140 34

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laila_25 jak u Ciebie? U mnie już się zaczęło krwawienie, czekam tylko jak bardzo intensywne będzie i idę do szpitala;/ Źle się w ogóle ostatnio czułam - ból głowy, mięśni, dreszcze jak na grypę. Poprzednim razem całkiem inaczej to wszystko przechodziłam.

  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wlasnie pisalam do ciebie w innym watku. U mnie 9 tyg i 2 dni i poki co nic...zupelnie nic sie nie dzieje....w neidziele planowo klade sie do szpitala...;/ Powiem ci ze i mnie troche kosci bola ale chyba tez tak z przepracowania i jakby grypowo. Ja nie mam nawet kropli plamienia..czy sluzu nawet bezowego... brzuch mnie nie boli plecy tez nie....no tyle ze dziecka tez nie mam ;( wkurzaja mnie tylko objawy ciazowe typu bol piersi i nudnosci bo juz nie ma sensu ich znosic jak w srodku nic nie ma :(. Odzywaj sie! Trzymam za ciebie kciuki.

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ