X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr puste jajo płodowe 2020
Odpowiedz

puste jajo płodowe 2020

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Lena955 Autorytet
    Postów: 267 117

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muchaolucha wrote:
    Witajcie.
    Martwię się rozwojem mojej ciąży. Jestem obecnie w 4 tyg.6 dniu ciąży licząc od ostatniej miesiączki. Dzisiaj byłam na pierwszym usg. Widać jedynie pęcherzyk ciążowy 6 mm bez pecherzyka żółtkowego. Lekarz jest dobrej myśli,kazał przyjść za 2 tygodnie.
    Martwi mnie jednak ten brak p.żółtkowego. W poprzedniej ciąży, przy p.ciążowym 5,5 mm widać już było maleńki, 1,5 mm p.żółtkowy. Myślicie, że coś z tego będzie?
    Będę hcg badałam niestety tylko raz, 6 dni temu wynosiła 660 mIU/ml.
    Pocieszcie...

    Wiem, że ciężko jestczekac aż 2 tygodnie..

    Ale Kochana, nic nie jest przesądzone! Zresztą sam lekarz Ci to powiedział!

    Muchaolucha lubi tę wiadomość

  • tvisha Przyjaciółka
    Postów: 204 35

    Wysłany: 5 maja 2020, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak u Was sie sprawy potoczyły? U mnie dzis niestety jednak puste jajo aie okazało, mam czekać tydzien na poronienie, jesli nie to szpital, ale wolałabym tego uniknąć i do szpitala nie isc:/

    starania od 2016
    pcos, endo I st, lewy jajowód "upośledzony"
    stymulacje 2017-2019
    2019 -żpn,zabieg,
    2020- 7 tydz. puste jajo płodowe...
    2023- doszła adenomioza
    2024- w drodze do ivf 😊
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ