Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pusty pęcherzyk ciążowy
Odpowiedz

Pusty pęcherzyk ciążowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dominika19966 Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 16 lipca, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ,
    Ostatnią miesiączkę miałam 6 czerwca. Byłam wczoraj na usg i widać pęcherzyk ciążowy 11 mm ale nic po za nim. Beta z przed wczoraj 15100 więc duża . Ginekolog ocenił ciążę na tydzień młodsza.. martwię się , że może okazać się puste jajo.. co myślicie ? Dziś powtórzyłam betę żeby zobaczyć czy rośnie

  • Waflut Autorytet
    Postów: 349 253

    Wysłany: 16 lipca, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mogłam się doczekać potwierdzenia ciąży i poszłam na pierwszą wizytę 4t5d, był pęcherzyk ciazowy z żółtkowym (z forum znam historię, że pęcherzyki były bez pęcherzyka żółtkowego a zarodek i tak się pojawiał). 6t2d kolejna wizyta i nadal to samo… myślałam, że zawału dostanę. Lekarz kazał zrobić betę i powtórzyć po 4 dniach, bo wydawało mu się to dziwne. Tego dnia wyszedł wynik 18800, spędziłam cały weekend na googlowaniu czy to możliwe że przy takim wyniku nie ma zarodka, bo powinien teoretycznie pojawić się przy 10000 już. 4 dni później czyli 6t6d wynik 27000 i zarodek z serduszkiem już był. Mam nadzieję że mój przypadek da Ci nadzieję i trochę pocieszy :) wszystko się może zdarzyć, ale trzeba być dobrej myśli.

    preg.png
  • Młodaduchem Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 16 lipca, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobnie. Ostatnia @ 1 czerwca, pęcherzyk większy bo 1,73 , YS 4,73. Beta trzy dni temu 14 200, zarodek nie uwidoczniony.
    Owu 15 czerwca. Brak objawów ciążowych.może mniejszy apetyt. Wiek ciąży z USG 6 t 4 dni.
    Wiem,że może być różnie.
    Jak myślicie?


    Aha poprzednia beta sprzed 5 dni 10 500.wzrost 48 h 37 procent.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca, 17:36

  • Waflut Autorytet
    Postów: 349 253

    Wysłany: 16 lipca, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młodaduchem wrote:
    Mam podobnie. Ostatnia @ 1 czerwca, pęcherzyk większy bo 1,73 , YS 4,73. Beta trzy dni temu 14 200, zarodek nie uwidoczniony.
    Owu 15 czerwca. Brak objawów ciążowych.może mniejszy apetyt. Wiek ciąży z USG 6 t 4 dni.
    Wiem,że może być różnie.
    Jak myślicie?


    Aha poprzednia beta sprzed 5 dni 10 500.wzrost 48 h 37 procent.

    Beta bardzo spowalnia przy tak dużych wartościach, dlatego bez sensu już to badać, bo tylko stresu sobie można dodać. Ja żałuję że się posłuchałam lekarza i zbadałam, bo potem płakałam jak głupia że strachu. Zostaje czekać na obraz z usg. Czytałam o dziewczynach co zobaczyły zarodek dopiero w 8tyg :)

    preg.png
  • Młodaduchem Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 16 lipca, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waflut wrote:
    Beta bardzo spowalnia przy tak dużych wartościach, dlatego bez sensu już to badać, bo tylko stresu sobie można dodać. Ja żałuję że się posłuchałam lekarza i zbadałam, bo potem płakałam jak głupia że strachu. Zostaje czekać na obraz z usg. Czytałam o dziewczynach co zobaczyły zarodek dopiero w 8tyg :)

    Dzięki, pozostaje czekać.Poza betą, pęcherzyk już duży i żółtkowy też, a zarodka ni widu ni słychu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca, 18:03

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ