X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Serce płodu
Odpowiedz

Serce płodu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • xXxDusiaXxX Znajoma
    Postów: 25 9

    Wysłany: 20 listopada 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. Mam nadzieje, że znajdę lekarza tak na ostatnią chwilę... Straszne to... Tak się cieszyłam i mój mąż... To moja pierwsza ciąża. Teraz się boję że tak będzie za każdym razem...

    Aniołek 11tc [*]
    t5l1t88.png
    f2w3csqvzribwyys.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 22 listopada 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak Dusia? byłaś u innego gina?

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • xXxDusiaXxX Znajoma
    Postów: 25 9

    Wysłany: 23 listopada 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdziło się. Ciąża się nie rozwija...Czeka mnie zabieg :'(

    Aniołek 11tc [*]
    t5l1t88.png
    f2w3csqvzribwyys.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dusia bardzo mi przykro :( Trzymaj się :(

  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 23 listopada 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie mi przykro :(

    a musi być zabieg? może skoro nastąpiło to na tak wczesnym etapie to wystarczą leki?

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • xXxDusiaXxX Znajoma
    Postów: 25 9

    Wysłany: 23 listopada 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leki nie wystarcza... Zresztą konsultowalam się z dwoma ginekologami i stwierdzili jednogłośnie że to nie jest bezpieczne... Eh, nie ma mojego dziecka :( Tak mi ciężko...

    Aniołek 11tc [*]
    t5l1t88.png
    f2w3csqvzribwyys.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 23 listopada 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xXxDusiaXxX wrote:
    Leki nie wystarcza... Zresztą konsultowalam się z dwoma ginekologami i stwierdzili jednogłośnie że to nie jest bezpieczne... Eh, nie ma mojego dziecka :( Tak mi ciężko...

    Zapytałabym czemu niebezpieczne bo saama tak miałam ale lepiej nie odpowiadaj, nie chcę się teraz denerwować.

    Przytulam mocno - wiem co czujesz.
    Niestety nie dam Ci recepty jak to przejść bo każda z nas przeżywa to inaczej, ale trzymam kciuki żebyś szybko doszła do siebie :)
    Trzymaj się dzielnie

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • xXxDusiaXxX Znajoma
    Postów: 25 9

    Wysłany: 23 listopada 2016, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wsparcie. Pewnie jakoś to przetrwam, ale napewno się z tym nigdy nie pogodze. Dlaczego niebezpieczne? Nie wiem, nie pytałam, nie miałam siły... 3-4 miesiące i staramy się dalej. Nie opuszcza mnie teraz strach, że tak będzie za każdym razem... Musze zrobić kilka badań po wszystkim...

    Aniołek 11tc [*]
    t5l1t88.png
    f2w3csqvzribwyys.png
  • Zoja Ekspertka
    Postów: 186 183

    Wysłany: 26 listopada 2016, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xXxDusiaXxX wrote:
    Dzięki za wsparcie. Pewnie jakoś to przetrwam, ale napewno się z tym nigdy nie pogodze. Dlaczego niebezpieczne? Nie wiem, nie pytałam, nie miałam siły... 3-4 miesiące i staramy się dalej. Nie opuszcza mnie teraz strach, że tak będzie za każdym razem... Musze zrobić kilka badań po wszystkim...
    Dusiu bardzo mi przykro. Wiem, że to n8c nie pomorze ale nie jesteś sama. Ja przezylam taka sytuacje rok temu. 3mesiace dochodziłam do siebie tak to się na mnie psychicznie odbiło. Po pół roku dopiero zaczęłam się starać . Teraz żałuję że nie wczesniej. Dużo zdrówka życzę i ściskam.

    gannskjo7b9tly2x.png

    18.11.2015 Aniołek - W
  • xXxDusiaXxX Znajoma
    Postów: 25 9

    Wysłany: 28 listopada 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i po zabiegu. Boli strasznie. I fizycznie i psychicznie.

    Aniołek 11tc [*]
    t5l1t88.png
    f2w3csqvzribwyys.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ