X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Skurcze macicy 11 tc
Odpowiedz

Skurcze macicy 11 tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was miała tak wcześnie skurcze? One nie bolą są krótkie i rzadkie takie jak te BH. Tylko one są od 20 tc a ja mam dopiero 11. Dzwonić do lekarza czy Czekać na wizytę? Zostało mi jeszcze tydzień. Nie chcę wychodzić na panikare ani też bagatelizować objawów.. Proszę o radę z góry dzięki

  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 12 października 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jesteś pewna że to skurcze? może to coś innego. Mnie czasami też pobolewało w podbrzuszu ale nie wiedziałam czy to skurcze czy coś innego. Proponuję wziąć nospe, nie zaszkodzi a na skurcze pomoże

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję że macica twardnieje wiem już jakie to uczucie skurczu tylko za wcześnie... Biorę no spe doraźnie. Nikt tak nie ma serio?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ