X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ślinotok
Odpowiedz

Ślinotok

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • myxy Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 21 września 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Czy miałyście w ciąży ślinotok? Jeśli tak, to w ktorym tygodniu się zaczął i jak długo to trwało? Mnie strasznie męczy. Ciągle musze przełykac ślinę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podejr,ewalam ciążę bo tydz. Przed @ miałam ślinotok który trwa do teraz czyli 5tc.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ