X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr sluz w ciazy
Odpowiedz

sluz w ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jaki macie sluz? U mnie to do pewnego czasu bylo suchutko jak zawsze. Ale od jakiegos tygodnia, dwoch mam takie momenty kiedy mam wrazenie jakby leciala ze mnie woda. Mam tak ze 3 razy dziennie. Az wtedy ide do kibelka sprawdzic co to. Nie wiem czy to ma zwiazek z progestetonem dopochwowym ale od kiedy go biore dowcipnie tak wlasnie mam. Wczesniej lykalam dupka. A jak to u was jest ?

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj byłam na USG żeby potwierdzić ciąże no i jestem w 4 tyg i 6 dn ciąży i widać już pęcherzyk. Ja też się czasami niepokoję o mój śluz bo jest lekko żółty pomimo, że nic nie swędzi ani nie szczypie. Jeżeli Twój śluz nie ma żadnego zabarwienia to chyba nie masz się czym martwić.

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina ja w 4 tyg to mialam suchutko. Dopiero od jakiegos tygodnia dwoch tak mam. A ty sie nie przejmuj zabarwieniem.na pewno mialas cytologie albo bedziesz miala to ci sprawdza czy nie ma tam jakichs bakterii
    No i gratuluje ciazy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2015, 14:07

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Telashe Autorytet
    Postów: 448 1096

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jak nigdy musiałam się zaopatrzyć we wkładki i wymieniać do 1,5h. Zawsze byłam tym małym odsetkiem "mokrym" ale kurcze.. trochę przegięcie.

    oLWKp1.png Sergiusz <3
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talashe no u mnie wlasnie czasami tak poleci jakby woda ze az normalnie jakbym sie ssikala. Zastanawiam sie czy to ma zwiazek z progesteronem dopochwowym, moze on sie rozpuszcza i wyplywa bo jakos jak go zaczelam brac to sie zaczeli ale moze to zbieg okolicznosci

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja niestety biorę luteinę, więc z wkładkami mam stały kontakt :-( Ale raczej bardziej sucho. Chyba, że mi się coś tam zrobi, a robi mi się już drugi raz :-( Dobrze, że jutro wizyta u gina, może coś do radzi. Ale z cytologią to ja bym się nie do końca zgodziła, bo jak ja miałam robioną, to jeszcze nic się u mnie nie działo, a teraz niestety od wczoraj troszkę swędzi :-/ Więc jak śluz się zmienił, to lepiej wyskoczyć do lekarza i sprawdzić :-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ