X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr sluz w ciazy
Odpowiedz

sluz w ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jaki macie sluz? U mnie to do pewnego czasu bylo suchutko jak zawsze. Ale od jakiegos tygodnia, dwoch mam takie momenty kiedy mam wrazenie jakby leciala ze mnie woda. Mam tak ze 3 razy dziennie. Az wtedy ide do kibelka sprawdzic co to. Nie wiem czy to ma zwiazek z progestetonem dopochwowym ale od kiedy go biore dowcipnie tak wlasnie mam. Wczesniej lykalam dupka. A jak to u was jest ?

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj byłam na USG żeby potwierdzić ciąże no i jestem w 4 tyg i 6 dn ciąży i widać już pęcherzyk. Ja też się czasami niepokoję o mój śluz bo jest lekko żółty pomimo, że nic nie swędzi ani nie szczypie. Jeżeli Twój śluz nie ma żadnego zabarwienia to chyba nie masz się czym martwić.

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina ja w 4 tyg to mialam suchutko. Dopiero od jakiegos tygodnia dwoch tak mam. A ty sie nie przejmuj zabarwieniem.na pewno mialas cytologie albo bedziesz miala to ci sprawdza czy nie ma tam jakichs bakterii
    No i gratuluje ciazy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2015, 14:07

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Telashe Autorytet
    Postów: 448 1096

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jak nigdy musiałam się zaopatrzyć we wkładki i wymieniać do 1,5h. Zawsze byłam tym małym odsetkiem "mokrym" ale kurcze.. trochę przegięcie.

    oLWKp1.png Sergiusz <3
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talashe no u mnie wlasnie czasami tak poleci jakby woda ze az normalnie jakbym sie ssikala. Zastanawiam sie czy to ma zwiazek z progesteronem dopochwowym, moze on sie rozpuszcza i wyplywa bo jakos jak go zaczelam brac to sie zaczeli ale moze to zbieg okolicznosci

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja niestety biorę luteinę, więc z wkładkami mam stały kontakt :-( Ale raczej bardziej sucho. Chyba, że mi się coś tam zrobi, a robi mi się już drugi raz :-( Dobrze, że jutro wizyta u gina, może coś do radzi. Ale z cytologią to ja bym się nie do końca zgodziła, bo jak ja miałam robioną, to jeszcze nic się u mnie nie działo, a teraz niestety od wczoraj troszkę swędzi :-/ Więc jak śluz się zmienił, to lepiej wyskoczyć do lekarza i sprawdzić :-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Idealna laktacja - kiedy, jak powstaje mleko i dlaczego warto kupić laktator?

Czy idealna laktacja istnieje? Tak! Ale czasami wymaga wsparcia. Są kobiety, dla których karmienie piersią jest zupełnie bezproblemowe. Wiele jednak świeżo upieczonych mam zmaga się z  problemami na początku swojej drogi laktacyjnej: zbyt mała produkcja pokarmu, nieefektywne ssanie przez dziecko, trudności z przystawianiem... O ile trudności z przystawieniem warto skonsultować z położną lub doradczynią, to problem ze zbyt małą ilością pokarmu można rozwiązać samodzielnie, wspomagając się laktatorem. O idealnej laktacji - kiedy i jak powstaje mleko w piersiach oraz czy warto kupić laktator i na co zwrócić uwagę przy wyborze.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ