X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr spadek temperatury w 7 tygodniu ciąży
Odpowiedz

spadek temperatury w 7 tygodniu ciąży

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ola85 Nowa

Wysłany: 30 października 2015, 10:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, może któraś z Was miała taka sytuację. Otóż, jestem w 7 tygodniu ciąży i od dwóch dni mam temperaturę, którą mierzę codziennie komputerem cyklu, wczoraj - 35,90
    dzisiaj - 35,87
    wcześniejsze temperatury utrzymywały się w granicach 36,65, 36,77
    nie wiem co o tym myśleć. Na usg byłam 3 dni temu. Zarodek ma 3,2 mm, lekko dostrzegalne było bicie serduszka. USG ponadto pokazuje, ze ciąża jest o tydzień młodsza. Martwię się tym, bo to moja pierwsza ciąża (mam 30 lat). Czy może to normalne? Moja pani gin jest teraz na urlopie i nie bardzo mam kogo zapytać. Dzięki dziewczyny za wszelką pomoc

• Jacqueline Autorytet

Wysłany: 30 października 2015, 10:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komputer zapakować w pudełko i głęboko zakopać - taka jest moja rada.

Stres w niczym nie pomoże, weź już nie mierz tej temperatury ;)

A rozbieżności w terminach z OM - przecież jedna kobieta może mieć owulację w 12 dniu cyklu a nawet wcześniej, inna w 20 lub później i stąd takie rozbieżności ;)

Jak nie masz plamień czy uporczywych bóli to nie panikuj ;)

mloda1995 lubi tę wiadomość

12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • ola85 Nowa

Wysłany: 30 października 2015, 10:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    uspokoiłaś mnie, mój mąż mówi to samo co Ty:)
    plamień, odpukać, nie mam, ale za to uporczywe mdłości to mnie nie opuszczają... próbowałam wodę z imbirem i nie widzę wielkiej różnicy

pozdrawiam Cię serdecznie :)

• Wesołek Autorytet

Wysłany: 30 października 2015, 10:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie moje drogie;)

Jest różnica temperatury pomiędzy termometrem elektronicznym, a najzwyklejszym w świecie, czyli bezrtęciowym. Tak jak kiedyś był stosowany, ale został usunięty z powodu zawartości rtęci.

W elektronicznym termometrze mam 36 stopni, podczas gdy w "normalnym" mam 37,1;)

img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • phph Znajoma

Wysłany: 17 listopada 2015, 16:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie wizyta dopierojutro a na wykresie taki spadek temperatury o 0,3 .. rano wzięłam luteinę dopochwowo bo się przestraszyłam.. mam nadzieję że tym nie zaszkodziłam??

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ