X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Splaszczony pęcherzyk ciążowy, widoczny żółtkowy, brak zarodka
Odpowiedz

Splaszczony pęcherzyk ciążowy, widoczny żółtkowy, brak zarodka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Patka to Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 4 maja 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg miesiączki 10 tydzień wg gin 5, nie widać zarodka, lekarz kazał przyjść za 10 dni, myślicie że poronie :(

    Patka
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 4 maja 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw sie na zapas. Pewnie masz nieregularne cykle pewnie owulka była późno.e zagnieżdżenie też i tak sie wszystko poprzesuwało
    Bardzo wazne ze jest pęcherzyk żółtkowy a nie sam ciążowy czyli nie ma pustego jaja. Poczekaj spokojnie i dbaj o siebie.masz jakies objawy?

    Patka to lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Patka to Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 4 maja 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brak :( apetyt jak zawsze, jedyne co to raz mi zimno raz gorąco i czasem dziwnie w podbrzuszu się czuje

    Patka
  • Patka to Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 4 maja 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ze jest splaszczony?

    Patka
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 4 maja 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O spłaszczonym to nic nie słyszałam. A lekarz cie straszył czymś? Wiesz co ja do szóstego tygodnia oprocz senności nie miałam też objawów. czekaj spokojnie jeśli to rzeczywiście piaty tydzien to nie ma sie co martwić. Nie nakręcaj sie i nie czytaj nic w necie. Napisz jak bd po usg

    Patka to lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Patka to Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 4 maja 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedział ze jeśli nie będzie krwawienia to mam przyjść za 10 dni, mieszkam w małym mieście i jak ktoś ma coś zrobić usg albo powiedzieć to wielki problem

    Patka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam spłaszczony pęcherzyk i niestety poroniłam...(pojawił się zarodek, lecz nie było serca), ale nie chce Cię straszyć. Każda ciąża jest inna i wcale nie musi się to zdarzyć Tobie i pomodlę się, żeby się tak nie zdarzyło. Jak będziesz krwawić to od razu skontaktuj się z lekarzem. Pozdrawiam Cię i daj znać jak już będziesz coś wiedziała.

    Patka to lubi tę wiadomość

  • Patka to Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 6 maja 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Madzia! Jutro idę prywatnie, bo nie mogę o niczym innym myśleć

    Patka
  • Patka to Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 7 maja 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś poszłam prywatnie, pęcherzyk w porządku, serduszko juz jest! I bije! <3

    polkosia, justa1234, anika, APS lubią tę wiadomość

    Patka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uważaj na siebie i dbaj o Was :) teraz masz dwa serduszka :) Gratulacje i życzę Ci,żeby cala ciąża była dla Ciebie jednym wielkim szczęściem :)

    Patka to lubi tę wiadomość

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz mówiłam ze wszystko będzie dobrze. Dzidzia potrzebuje czasu

    Patka to lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka to wrote:
    Dziś poszłam prywatnie, pęcherzyk w porządku, serduszko juz jest! I bije! <3



    Kochana! BARDZO się cieszę! Gratuluję!

    Patka to lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ