X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Sposoby na zbytnie nie przybieranie na wadze w ciąży
Odpowiedz

Sposoby na zbytnie nie przybieranie na wadze w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Biedron Przyjaciółka
    Postów: 68 20

    Wysłany: 6 maja 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie są wasze sposoby na nie podjadanie by zbytnio nie przybrać na wadze w ciąży.

    Od kiedy ja jestem w ciąży ciągle bym tylko jadła. Obawiam się, że skończy się to nadmiarowymi 50 kg a nie zalecanymi 12-18 kg :/.

    "Trzeba sobie jakoś radzić w życiu" - powiedział Baca, zawiązując but dżdżownicą.

    c55fflw1qoryx2is.png
  • maggy/mags Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz ja jem mniej niz przed ciaza a tyje wiec bym sie nie przejmowala na Twoim miejscu ;)
    Wydaje mi sie ze o ile zdrowo sie odzywiasz to wszystko jest wporzadku, najwyrazniej Twoj organizm potrzebuje wiecej niz myslisz.
    A jezeli podjadasz chipsy, slodycze, fast foody to zastap to owocami - kiwi i banany sa swietnym zrodlem witamin a tez dadza Ci uczucie sytosci na dluzej. Z przekasek do pochrupania proponuje chipsy kukurydziane (te ktore dzieci zawsze jedza ;) ) to dobry zapychac i zdrowy

    ania82186 lubi tę wiadomość

    Magda

    9f3accfc6a4880342369b28e415b2a6c.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ