X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Sterydy donosowe na początku ciąży
Odpowiedz

Sterydy donosowe na początku ciąży

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Cynthia Autorytet
  Postów: 564 375

  Wysłany: 26 lutego 2020, 14:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czy są tu dziewczyny z problemami zatokowymi/alergicznymi, które stosują sterydy donosowe w ciąży? Jestem na samym początku, ale bez sterydu nie mogę żyć i funkcjonować normalnie. Niby laryngolog mówił, że to bezpieczne jak go o to zapytałam, tyle, że byłam u niego jeszcze przed ciążą. Zastanawiam się, czy aby na pewno nie zaszkodzę swojej fasolce stosując sterydy w pierwszym trymestrze. Przed ciąża ginekolog powiedział, że przy staraniach, jak i w ciąży to nie powinno mieć znaczenia, bo bardzo mała ilość przenika do krwi. Zastanawiam się, czy ktoś ma inne doświadczenia i spotkał się z inną opinia lekarza?

  atdc20mmyu84cdr0.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ