X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Sterydy donosowe na początku ciąży
Odpowiedz

Sterydy donosowe na początku ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Cynthia Autorytet
    Postów: 564 375

    Wysłany: 26 lutego 2020, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są tu dziewczyny z problemami zatokowymi/alergicznymi, które stosują sterydy donosowe w ciąży? Jestem na samym początku, ale bez sterydu nie mogę żyć i funkcjonować normalnie. Niby laryngolog mówił, że to bezpieczne jak go o to zapytałam, tyle, że byłam u niego jeszcze przed ciążą. Zastanawiam się, czy aby na pewno nie zaszkodzę swojej fasolce stosując sterydy w pierwszym trymestrze. Przed ciąża ginekolog powiedział, że przy staraniach, jak i w ciąży to nie powinno mieć znaczenia, bo bardzo mała ilość przenika do krwi. Zastanawiam się, czy ktoś ma inne doświadczenia i spotkał się z inną opinia lekarza?

    atdc20mmyu84cdr0.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ