X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Sterydy donosowe na początku ciąży
Odpowiedz

Sterydy donosowe na początku ciąży

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Cynthia Autorytet
  Postów: 564 375

  Wysłany: 26 lutego 2020, 14:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czy są tu dziewczyny z problemami zatokowymi/alergicznymi, które stosują sterydy donosowe w ciąży? Jestem na samym początku, ale bez sterydu nie mogę żyć i funkcjonować normalnie. Niby laryngolog mówił, że to bezpieczne jak go o to zapytałam, tyle, że byłam u niego jeszcze przed ciążą. Zastanawiam się, czy aby na pewno nie zaszkodzę swojej fasolce stosując sterydy w pierwszym trymestrze. Przed ciąża ginekolog powiedział, że przy staraniach, jak i w ciąży to nie powinno mieć znaczenia, bo bardzo mała ilość przenika do krwi. Zastanawiam się, czy ktoś ma inne doświadczenia i spotkał się z inną opinia lekarza?

  atdc20mmyu84cdr0.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ