Suplementy 1 trymestr
-
Hej dziewczyny!
Jakie suplemwnty bierzecie w 1 trymestrze?
Obecnie łykam femibion 0. W poprzednich ciążach brałam chyba prenatal. Ale może coś nowego teraz jest polecane?09/2017 (2cs) ⏸️ -> 06/2018 💙
03/2020 (2cs) ⏸️ -> 11/2020 💙
05/2026 (1cs) ⏸️❤️ -> 💔😭 9tc 👼 -
Hej
ja biorę pueria uno active, jest tam m.in. Dha, kwas foliowy aktywny… do tego biorę też pueria czysty magnez
Axana lubi tę wiadomość
-
Ilam wrote:Hej
ja biorę pueria uno active, jest tam m.in. Dha, kwas foliowy aktywny… do tego biorę też pueria czysty magnez 
Pierwszy raz słyszę, muszę wygooglować, dzięki!
Ilam lubi tę wiadomość
09/2017 (2cs) ⏸️ -> 06/2018 💙
03/2020 (2cs) ⏸️ -> 11/2020 💙
05/2026 (1cs) ⏸️❤️ -> 💔😭 9tc 👼 -
Ja biorę z formeds moja dietetyczka mi je polecała ze względu na substancje aktywne i wchlanialnoscStart IVF grudzień 2025
Stymulacja luty ❄️ ❄️❄️
Luty 2026 I transfer ❌
Marzec 2026 II transfer ✅
30.03 -> 7dpt 27.57
1.04 -> 9dpt. 72.52
3.04 -> 11dpt. 161.1
7.04 -> 15dpt. 416.3
9.04 -> 17dpt. 707.3
11.04 -> 19dpt. 1349
21.04 -> mamy serduszko ❤️
felia karyo plus -> zdrowy chłopiec🩵
03.06 -> 1 USG prenatalne -> wszystko dobrze 🩵 -




