X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr swędząca wysypka wokół piersi (7 tydzień ciązy)
Odpowiedz

swędząca wysypka wokół piersi (7 tydzień ciązy)

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 marca 2014, 13:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam Was kochane.
    Jestem w 7 tygodniu ciązy i od wczoraj na moich piersiach pojawiły się malutkie czerwone krostki, jakaś wysypka... ;/ i strasznie swędzi...
    co to może być i od czego? od razu udałam się do lekarza ale oczywiście zganiają na to, że może coś zjadłam, zmieniałam proszek itp.
    a nic takiego nie miało miejsca, wszystko jest po staremu...
    może któraś z Was tak miała? doradźcie...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2014, 13:12

• nick nieaktualny

Wysłany: 16 marca 2014, 06:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda że nikt nie może mi pomóc ;(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2014, 08:40

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ