X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Szwagierka która nie może mieć dzieci a ja tak
Odpowiedz

Szwagierka która nie może mieć dzieci a ja tak

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • lalkadoli Koleżanka

Wysłany: 5 listopada 2022, 22:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wybralam Repromeda ich strona https://www.repromeda.pl/ czemu akurat ta? Nie wiem, bo jest blisko? Znajduja sie w Ostrawie wiec blisko granicy, maja polską koordynatorkę. Dla mnie porzadna klinika i pod wzgledem komfortu i opieki a takze badan dyskretnosci i podoba mi sie ze klinika stawiają na hoolistyczne podejście do leczenia.

Katarzyba lubi tę wiadomość

• berberynka Koleżanka

Wysłany: 3 grudnia 2022, 23:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyba wrote:
    Wypowiem się, też byłam w tej sytuacji, tylko to ja byłam tą "wredną" szwagierką. Powiem Wam tylko tyle, że źle to wszystko oceniacie. To nie jest zawiść, zazdrość, debilizm, chamstwo czy brak umiejętności życia w społeczeństwie. To jest taki cholernie rozrywający ból, tęsknota za marzeniami której nie wiadomo czy kiedyś się spełnią. To jest nie wyobrażalne cierpienie tych osób i one naprawdę nie mogą inaczej. Tu nie chodzi o Was bo Wy mając ciążę i dzieci macie już WSZYSTKO one nie mają nic oprócz pustki i poczucia, że zawiodły siebie i swojego partnera. Naprawdę troszkę więcej empatii....
    Bardzo dziękuję Ci za ten wpis♥️ Napisałaś to tak pięknie na spokojnie.Ja bym napisała nie chcąc nikogo obrażać, że syty głodnego nie zrozumie.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2022, 23:47

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ