X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Szwagierka która nie może mieć dzieci a ja tak
Odpowiedz

Szwagierka która nie może mieć dzieci a ja tak

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • lalkadoli Koleżanka
    Postów: 41 11

    Wysłany: 5 listopada 2022, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wybralam Repromeda ich strona https://www.repromeda.pl/ czemu akurat ta? Nie wiem, bo jest blisko? Znajduja sie w Ostrawie wiec blisko granicy, maja polską koordynatorkę. Dla mnie porzadna klinika i pod wzgledem komfortu i opieki a takze badan dyskretnosci i podoba mi sie ze klinika stawiają na hoolistyczne podejście do leczenia.

    Katarzyba lubi tę wiadomość

  • berberynka Koleżanka
    Postów: 137 11

    Wysłany: 3 grudnia 2022, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyba wrote:
    Wypowiem się, też byłam w tej sytuacji, tylko to ja byłam tą "wredną" szwagierką. Powiem Wam tylko tyle, że źle to wszystko oceniacie. To nie jest zawiść, zazdrość, debilizm, chamstwo czy brak umiejętności życia w społeczeństwie. To jest taki cholernie rozrywający ból, tęsknota za marzeniami której nie wiadomo czy kiedyś się spełnią. To jest nie wyobrażalne cierpienie tych osób i one naprawdę nie mogą inaczej. Tu nie chodzi o Was bo Wy mając ciążę i dzieci macie już WSZYSTKO one nie mają nic oprócz pustki i poczucia, że zawiodły siebie i swojego partnera. Naprawdę troszkę więcej empatii....
    Bardzo dziękuję Ci za ten wpis♥️ Napisałaś to tak pięknie na spokojnie.Ja bym napisała nie chcąc nikogo obrażać, że syty głodnego nie zrozumie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2022, 23:47

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ