X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr tabletki
Odpowiedz

tabletki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • andzia1234 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 17 lipca 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy mozna przyjmowac jakies tabletki na bol glowy ? prawie codziennie boli mnieglowa i juz nie wiem co robic ..mam w domu panadol , deespa .. czy moge ktores ?

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 17 lipca 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko PARACETAMOL lub APAP.

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ginekolog powiedział że tylko w nagłych sytuacjach, kiedy już bede zwijała sie z bólu można wziąć Paracetamol.
    Najlepiej- wogóle nie brać.

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwłaszcza na początku jest nie wskazane przyjmowanie leków. Lepiej napić się ciepłej wody (powoli pić). Ja też mam bóle.

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ