X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Test ciążowy.
Odpowiedz

Test ciążowy.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle mam 31 dniowe, od pół roku zawsze dostawałam miesiączkę w ten sam dzień. We wrześniu 8, była przewidywana owulacja, to był 18 dc, starałam się także w 14 dc oraz w 16 dc, zauważyłam rozciągliwy śluz. 22 września powinnam dostać @, lecz wcale się nie pojawiła. A że staram się o dziecko już kilkanaście cykli, pojawiła się nadzieja. W dzień spodziewanej miesiączki zrobiłam test, wyszedł negatywny. Dziś jest 25 a tutaj się nic nie zapowiada. Przed 22 września moje piersi były wrażliwe, trochę ciężkie, dziwne w dotyku. Po 22 września zaczęło boleć mniej, i objawy się zmniejszyły. Dziewczyny,powiedzcie mi czy mimo tego warto wykonać jeszcze jeden test i czy któraś z Was tak miała że robiła test w dzień spodziewanej miesiączki i wyszedł negatywny powtórzyła test 3 dni później i były dwie kreseczki? Pozdrawiam ;)

  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 25 września 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekoczekoladko, poczekaj jeszcze parę dni.
    Żeby się bardziej upewnić, zrób po prostu bhcg;)
    Mi pojawiła się blada kreska około 3-4 dni po miesiączce.
    Charakterystycznym objawem była podwyższona temperatura - 37 stopni.
    A ja myślałam, że jestem chora;)

    Trzymaj się cieplutko i życzę 2 grubych kresek:)

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja test robiłam codziennie -jak nie kilka razy dziennie:-) Idź po prostu do sklepu,kup kilka testów i rob codziennie. Albo zobaczysz druga kreskę,albo nie:-) najlepiej jest zrobić w dniu spodziewanej miesiączki Wtedy juz na pewno cos powinno sie pojawic.lub kilka dni po.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,okres spóźnia mi się 8 dzień wczoraj robiłam test z porannego moczu -negatywny. Okresu dalej nie ma,w tym miesiącu nie było żadnych stresów, wyjazdów żadnych diet i infekcji, od ponad pół roku miałam regularne cykle tylko teraz nie dostałam w terminie. Zapisałam się do ginekologa, bo ten mój prywatny ma urlop a ze mieszkam w bardzo małym mieście to został mi tylko jeden do którego musze niestety długo czekać aż do 27 października!! Zastanawiam się czy nie pojechać do większego miasta i tam iść na wizytę...:(

  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 30 września 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a sprawdz czekoladko bhcg..

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • darra991 Autorytet
    Postów: 274 304

    Wysłany: 30 września 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tezbraz sie zdarzylo cosntakiego. Okres w ogole nie przyszedl,bylam pewna ze jestem w ciazy ale testy ciagle pokazywaly ze nie jestem,tak samo beta. Pobieglam prywatnie do lekarza i babeczka mi powiedziala ze tak czasami moze sie zdarzyc podczas cyklu bezowulacyjnego. Nic mi nawet nie zapisala tylko zbadala i stwierdzila ze trzeba poczekac i zobaczyc czy samo wpadnie na wlasciwy rytm a jak nie to wtedy jakies tabletki mialam dostac. No i wtedy w tym miesiacu juz nie dostalam tylko okres przyszedl normalnie w kolejnym w tych dniach w ktorych prawidlowo powienien przyjsc. Miejsmy oczywiscie nadzieje ze u Ciebie to moze jednak dwie kreseczki:) oczywiscie wykonaj bete i bez wzgledu na wynik warto by wybrac sie jak najszybciej do lekarza. Pozdrawiam:))

    eiktyx8dhbau82rw.png
    hchys65gdkixbzid.png
  • Effa Debiutantka
    Postów: 8 16

    Wysłany: 11 października 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.dzis rano wyszedl mi pozytywny test:)) cos mnie podkusilo i wieczorem tez zrobilam test i negatywny tym razem.czy naprawde poziom HCG w wieczornym moczu jest tak rozrzedzony?czy poranny test byl wadliwy?oczywiscie rano zrobię kolejny test ale jak tu noc przetrwac...

    gannlhb8ecs31cqp.png
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 12 października 2015, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm a który to u Ciebie dzień cyklu ? Jeszcze przed terminem @ jesteś? Jeśli rano była dość jasna kreseczka, no powiedzmy słaba, to wieczorem miał prawo nie wyjść (w dzień jednak sporo się pije wody, kaw, herbaty czy jakichś soków i mogło nie wyjść ;)

    W ciąży z córcią też miałam schizy, bo jednego dnia z porannego moczu zrobiłam test, 2 dni przed planowaną @ i była dość jasna kreseczka, ale widoczna dla wszystkich ;) Następnego dnia hmm przy drugiej czy trzeciej wizycie w toalecie, już po wypiciu kawki zrobiłam test i kreska była słabsza, a beta na następny dzień 130 prawie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2015, 06:55

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej sluchaj ja tez teraz robilam testy praktycznie codziennie albo i 2 razy :P wieczorem wychodza mi negatywne albo takie doslownie pajeczynkowe kreseczki a rano po snie z zageszczonego moczu wychodzi mi rozowa jasna kreska... mysle ze jest jednak duza roznica w tym stezeniu w moczu rano/wieczor ;) robienie wieczorem na poczatku to marnowanie testow ja juz nie bede ich marnowala :P ze 3 tak zaprzepascilam

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
  • xMadzik Przyjaciółka
    Postów: 105 30

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam test jak poczułam mdłości w 3 tygodniu ciąży i wyszedł pozytywny chociaż kreska była jasna, ale mimo wszystko nie było wątpliwości że tam jest. Potem zrobiłam jeszcze dwa w kolejnych dwóch dniach i wszystko się potwierdziło...

    dxomhdgeh1tuwx9o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj chyba z trzy razy robiłam:-P pierwszy pozytywny jedna gruba krecha druga cieńsza , i wczoraj tak samo i dziś też tylko że ta druga jrecha już bardziej wyraźniejsza :-D .

  • kingus9103 Koleżanka
    Postów: 51 41

    Wysłany: 18 lipca 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie w ogóle cyrki. 1 czerwca miesiączka przyszła po południu trwała do 2 czerwca do północy. Szał po prostu. Wyliczyłam dni płodne na koniec czerwca(mam 40 dniowe cykle), mimo wszytko, jednak tydzień później zauważyłam objawy dni płodnych - rozciągliwy śluz itp. - myślę sobie przerąbany cykl - ciąży nie będzie cykle za długi (47;/)

    W sobotę (1 dzień przed spodziewaną msc) myślę sobie zrobię "sikańca". Jak pomyślała tak zrobiła. Wyszła baaaaardzo blada kreska i poleciałam na betę. Ale w mojej rodzinnej miejscowości w laboratorium pani mi pobrała krew z żyły widocznej na codzień (tzw. utleniona) i wynik - beta poniżej 5 (ale nie była w stanie określić ile konkretnie) - oczywiście załamka.

    Wczoraj odpuściłam - testu nie robiłam.

    Miesiączka nie przyszła. Piersi ogromne. Szyjka macicy mocno zamknięta. Więc myślę rano idę po "sikańca"

    Kreska wyraźna, choć słabsza niż kontrolna.

    Jutro idę na betę. Jadę do większej miejscowości, z nowocześniejszym sprzętem. Boję się jak diabli.

    Musiałam się wyżalić ;D

  • Balladyna Autorytet
    Postów: 424 555

    Wysłany: 20 lipca 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też śmieszne, bo pozytywny test ciążowy wyszedł mi 8 dni przed okresem z wieczornego sikania :)

    Misia ❤ 25.03.2017
    Ciąża biochemiczna 05.03.2018
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ