X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Test PAPA
Odpowiedz

Test PAPA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sulimirka Koleżanka
    Postów: 46 35

    Wysłany: 20 października 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Jakie jest Wasze zdanie o teście PAPA. Jedni lekarze uważają, że powinno się je wykonywać zawsze, inni, jeżeli coś niepokojącego wychodzi na USG.

    Pozdrawiam,

    S

  • Klaudia0727 Autorytet
    Postów: 624 1097

    Wysłany: 20 października 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi pani doktor powiedziała ze usg genetyczne mi wystarczy bo mam 20 lat i nie ma wskazan do innych badan . A ja jednak się zastanawiam :/ bo to nie jest jakieś drogie i chyba zrobię na własną rękę ... Co o tym sądzicie ?

    gann9jcg7ze17rcq.png
    Czekamy na Aurelie <3
    20 lat . Łódź/Jelenia Góra
  • grama Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 24 października 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz dał skierowanie na PAPP-A na NFZ więc zrobiłam. Gdybym miała robić prywatnie, raczej bym nie robiła tego badania, uważam, że niewiele wnosi.

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 24 października 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest już wątek o badaniach genetycznych i testach Pappa i jedna z dziewczyn dobrze tam wszystko opisała. Polecam przeczytać.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Sulimirka Koleżanka
    Postów: 46 35

    Wysłany: 26 października 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa wrote:
    Jest już wątek o badaniach genetycznych i testach Pappa i jedna z dziewczyn dobrze tam wszystko opisała. Polecam przeczytać.

    Maciejowa, a możesz mnie pokierować, gdzie jest ten wątek, po przez wyszukiwarkę, a i idąc temat po temacie nie widziałam.

    Z góry dziękuję.

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 26 października 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest na pierwszej stronie forum dla I trymestru: usg genetyczne z testem PAPPA. Cały wątek ma tylko trzy strony i myślę, że odpowie na Twoje wątpliwości. Jest również podobny wątek: usg genetyczne. Niestety nie zalinkuję, bo piszę z tel i nie potrafię tego zrobić. Generalnie - najważniejsze jest usg a test z krwi to czysta statystyka: mówi ile kobiet z parametrami krwi, wieku zbliżonymi do Twoich urodziło zdrowe lub chore dzieci. To niczego nie wnosi, bo wszelkie nieprawidłowości wyjdą na usg.

    Sulimirka lubi tę wiadomość

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ