X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr toxoplazmoza
Odpowiedz

toxoplazmoza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane . Przeraził mnie wynik norma to <1 a ja mam aż 2038,00 . Masakra lekarz dal mi skierowanie na badanie krwi na toxo lgm i toxogliwidalnoac czy coś takiego . Żeby zobaczyć czy byłam zarażona wcześniej .. pytanie tkwi w tym o co wg w tym chodzi czy ktoś tak miał .? Proszę o pomoc ..
    obecnie 8 tydzień ciąży

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik podałeś igg czy igm?jeśli to igg to spokojnie tzn ze Przechodziłas w przeszłości ale wtedy igm musi być ujemny bo tzn ze Twój organizm wytworzył przeciwciała i nie zarazisz dziecka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2015, 20:52

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ