X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Tracę siły, doradźcie proszę
Odpowiedz

Tracę siły, doradźcie proszę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patrycjanl Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogłam znaleźć podobnego wątku, albo go po prostu przeoczyłam.

    Od 4 dni nic nie potrafi przejść przez mój przełyk, cały czas się nawadniam, jestem taka głodna, a próbowałam już wszystkiego, wymioty koło 12 razy na dobę, ważę już 57kg, cała się pocę, nie potrafię wejść po schodach normalnie oddychając, mam zawroty głowy, pewnie tym - że nic nie jem, pomóżcie proszę, może od was się czegoś dowiem, jakieś sposoby,cokolwiek, z łóżka wstać nie mogę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że to mało ciekawe rozwiązanie, ale zastanawiałaś się nad szpitalem i kroplówką?

  • patrycjanl Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica Mala wrote:
    Wiem, że to mało ciekawe rozwiązanie, ale zastanawiałaś się nad szpitalem i kroplówką?


    Przeszło mi to przez głowę, ale nadal czekam na moją nową kartę ubezpieczeniową, na zestaw rozszerzony, bez niej pewnie szpital w Hadze (Holandia) poleci mi po dużych kosztach. Na razie mam podstawowy a majątku nie mam, więc już sama nie wiem co robić.

    W polsce się nie płaci za kroplówkę i pobyt? Pytam bo nie wiem, z tego względu że wyjechałam jak byłam mała.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak pracujesz i jesteś ubezpieczona, to nie płacisz. Od tego w końcu jest pobierana składka na ubezpieczenie zdrowotne z pensji :-)

    A może spróbuj jakieś soki warzywne? Skoro płyny przechodzą, to może zmiksowane jedzenie jakieś też Ci przejdzie przez gardło?

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja przy takich mdlosciach to powinien ci lekarz dac jakies leki. Mowilas mu?

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • patrycjanl Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    Patrycja przy takich mdlosciach to powinien ci lekarz dac jakies leki. Mowilas mu?


    Tak, właśnie wróciłam ze szpitala. Dość się należałam. :(

    Mam szereg tabletek i jakiś specjalistycznych płynów, mało tego - miałam początek grypy żołądkowej. Powinno pomału wszystko wracać do normy, a tak się bałam.

  • patrycjanl Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica Mala wrote:
    Jak pracujesz i jesteś ubezpieczona, to nie płacisz. Od tego w końcu jest pobierana składka na ubezpieczenie zdrowotne z pensji :-)

    A może spróbuj jakieś soki warzywne? Skoro płyny przechodzą, to może zmiksowane jedzenie jakieś też Ci przejdzie przez gardło?


    Dziękuję za radę, tak jak mówiłaś pobrali ze składki. Dostałam kroplówkę i trochę leków. Pierwszy dzień w domu, zaczęłam od kaszek dla "dzieci". :)

    Chica Mala lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się, że wszystko już dobrze. Trzymam kciuki, żebyś szybko doszła do siebie i zaczęła się dobrze czuć :-*

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ