Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr twardy i duży brzuch...
Odpowiedz

twardy i duży brzuch...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wesoła Debiutantka
    Postów: 14 18

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie..
    Jestem w 10 tygodniu ciąży...ale mój brzuch jest tak duży jakbym była pod koniec 4 miesiąca..;/... Taki stan utrzymuje sie od 2 tygodni...brzuch do tego jest twardy.
    Od zawsze miałam problemy z "wydętym" brzuszkiem, nie miałam nigdy zaparć, ale niestety teraz sie pojawiły..
    Czy Wy też miałyście taki duży brzuszek w I trymestrze ciąży i czy tez był twardy?

  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzdęcia prawie każdej towarzyszą :/ ja też już mam tak wydety przez wzdęcia wlasnie a dopiero koniec 5 tyg ;) z córa szybko brzuszek wyszedł z synem lekko się zaokraglil dopiero w 23tygodniu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2015, 21:19

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Kasia24 Autorytet
    Postów: 262 600

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również jestem w 10tygodniu i mam ten sam problem co Ty Wesoła. Jutro mam wizytę u lekarza i zamierzałam o to zapytać więc podziele sie z Tobą informacją gdyby to było coś niepokojącego. Ale mysle, że to normalne chociażby i przez te zaparcia i to ze macica sie powieksza cały czas.

    8599kw7ibq9d0sqb.png
    ma6n53rzt65cc071.png
  • Wesoła Debiutantka
    Postów: 14 18

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooo to super jakbys sie podzielila ta informacja Kasiu...normalnie nie ukryje juz tego brzuszka...
    A Tobie xpatiiix gratuluje takich dzieciaczkow..,:)
    W sumie dzis poszlam do lekarza rodzinnego z tym problemem, a ze to byla zona mojego ginekologa to do niego zadzwonila i ten kazal zazywac magnez....moze tez pomoze. Oczywiscie ja glupia naczytalan sie glupot o jakims wielowodziu i poprostu mam nerwa.
    Dzieki za info dziewczynki...<3

    xpatiiix3 lubi tę wiadomość

  • Eowina Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem w 10 tygodniu i mam wydęty brzuch, a o wielowodziu nie słyszałam tak więc dzięki dziewczyny za podsunięcie kolejnego powodu do zmartwień. :P

    NatiB lubi tę wiadomość

  • Wesoła Debiutantka
    Postów: 14 18

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Eowina wiesz co sie sie dzieje z mozgiem kobiety , ktora czyta internet....- ja przeczytalam i sie dowiedzialam...i dlatego juz wiecej nie bede przypisywac sobie i dziecko jakis glupot...:)

  • Eowina Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesoła, wiem. Gąbczeje :D Mój zaczął, ale mój luby tak mnie sklął, że już nie czytam durnot :)

    Wesoła lubi tę wiadomość

  • Wesoła Debiutantka
    Postów: 14 18

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia24 wrote:
    Ja również jestem w 10tygodniu i mam ten sam problem co Ty Wesoła. Jutro mam wizytę u lekarza i zamierzałam o to zapytać więc podziele sie z Tobą informacją gdyby to było coś niepokojącego. Ale mysle, że to normalne chociażby i przez te zaparcia i to ze macica sie powieksza cały czas.

    I co Kasiu powiedział lekarz?? Pozdrawiam...:)
    Mi chyba ten Magnez pomógł...:) Brzuch jest trochę mniejszy i mniej twardy...:) Choć to nie znaczy, że go nie widać...ale nie mam uczucia naciągniętej skóry ani wypychania czegoś od środka..:)

  • patrycjanl Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia24 wrote:
    Ja również jestem w 10tygodniu i mam ten sam problem co Ty Wesoła. Jutro mam wizytę u lekarza i zamierzałam o to zapytać więc podziele sie z Tobą informacją gdyby to było coś niepokojącego. Ale mysle, że to normalne chociażby i przez te zaparcia i to ze macica sie powieksza cały czas.


    Hej Kasiu i jak Twój brzuszek? :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ