X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr twardy i duży brzuch...
Odpowiedz

twardy i duży brzuch...

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wesoła Debiutantka

Wysłany: 24 sierpnia 2015, 18:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie..
    Jestem w 10 tygodniu ciąży...ale mój brzuch jest tak duży jakbym była pod koniec 4 miesiąca..;/... Taki stan utrzymuje sie od 2 tygodni...brzuch do tego jest twardy.
    Od zawsze miałam problemy z "wydętym" brzuszkiem, nie miałam nigdy zaparć, ale niestety teraz sie pojawiły..
    Czy Wy też miałyście taki duży brzuszek w I trymestrze ciąży i czy tez był twardy?

• xpatiiix3 Autorytet

Wysłany: 24 sierpnia 2015, 21:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzdęcia prawie każdej towarzyszą :/ ja też już mam tak wydety przez wzdęcia wlasnie a dopiero koniec 5 tyg ;) z córa szybko brzuszek wyszedł z synem lekko się zaokraglil dopiero w 23tygodniu

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2015, 21:19

Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Kasia24 Autorytet

Wysłany: 24 sierpnia 2015, 22:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również jestem w 10tygodniu i mam ten sam problem co Ty Wesoła. Jutro mam wizytę u lekarza i zamierzałam o to zapytać więc podziele sie z Tobą informacją gdyby to było coś niepokojącego. Ale mysle, że to normalne chociażby i przez te zaparcia i to ze macica sie powieksza cały czas.

8599kw7ibq9d0sqb.png
    ma6n53rzt65cc071.png
  • Wesoła Debiutantka

Wysłany: 25 sierpnia 2015, 14:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooo to super jakbys sie podzielila ta informacja Kasiu...normalnie nie ukryje juz tego brzuszka...
    A Tobie xpatiiix gratuluje takich dzieciaczkow..,:)
    W sumie dzis poszlam do lekarza rodzinnego z tym problemem, a ze to byla zona mojego ginekologa to do niego zadzwonila i ten kazal zazywac magnez....moze tez pomoze. Oczywiscie ja glupia naczytalan sie glupot o jakims wielowodziu i poprostu mam nerwa.
    Dzieki za info dziewczynki...<3

xpatiiix3 lubi tę wiadomość

• Eowina Koleżanka

Wysłany: 26 sierpnia 2015, 12:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem w 10 tygodniu i mam wydęty brzuch, a o wielowodziu nie słyszałam tak więc dzięki dziewczyny za podsunięcie kolejnego powodu do zmartwień. :P

NatiB lubi tę wiadomość

• Wesoła Debiutantka

Wysłany: 26 sierpnia 2015, 13:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Eowina wiesz co sie sie dzieje z mozgiem kobiety , ktora czyta internet....- ja przeczytalam i sie dowiedzialam...i dlatego juz wiecej nie bede przypisywac sobie i dziecko jakis glupot...:)

• Eowina Koleżanka

Wysłany: 26 sierpnia 2015, 14:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesoła, wiem. Gąbczeje :D Mój zaczął, ale mój luby tak mnie sklął, że już nie czytam durnot :)

Wesoła lubi tę wiadomość

• Wesoła Debiutantka

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 18:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia24 wrote:
    Ja również jestem w 10tygodniu i mam ten sam problem co Ty Wesoła. Jutro mam wizytę u lekarza i zamierzałam o to zapytać więc podziele sie z Tobą informacją gdyby to było coś niepokojącego. Ale mysle, że to normalne chociażby i przez te zaparcia i to ze macica sie powieksza cały czas.

I co Kasiu powiedział lekarz?? Pozdrawiam...:)
    Mi chyba ten Magnez pomógł...:) Brzuch jest trochę mniejszy i mniej twardy...:) Choć to nie znaczy, że go nie widać...ale nie mam uczucia naciągniętej skóry ani wypychania czegoś od środka..:)

• patrycjanl Znajoma

Wysłany: 12 grudnia 2015, 21:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia24 wrote:

Hej Kasiu i jak Twój brzuszek? :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ