X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr twardy i duży brzuch...
Odpowiedz

twardy i duży brzuch...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wesoła Debiutantka
    Postów: 14 18

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie..
    Jestem w 10 tygodniu ciąży...ale mój brzuch jest tak duży jakbym była pod koniec 4 miesiąca..;/... Taki stan utrzymuje sie od 2 tygodni...brzuch do tego jest twardy.
    Od zawsze miałam problemy z "wydętym" brzuszkiem, nie miałam nigdy zaparć, ale niestety teraz sie pojawiły..
    Czy Wy też miałyście taki duży brzuszek w I trymestrze ciąży i czy tez był twardy?

  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzdęcia prawie każdej towarzyszą :/ ja też już mam tak wydety przez wzdęcia wlasnie a dopiero koniec 5 tyg ;) z córa szybko brzuszek wyszedł z synem lekko się zaokraglil dopiero w 23tygodniu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2015, 21:19

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Kasia24 Autorytet
    Postów: 262 600

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również jestem w 10tygodniu i mam ten sam problem co Ty Wesoła. Jutro mam wizytę u lekarza i zamierzałam o to zapytać więc podziele sie z Tobą informacją gdyby to było coś niepokojącego. Ale mysle, że to normalne chociażby i przez te zaparcia i to ze macica sie powieksza cały czas.

    8599kw7ibq9d0sqb.png
    ma6n53rzt65cc071.png
  • Wesoła Debiutantka
    Postów: 14 18

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooo to super jakbys sie podzielila ta informacja Kasiu...normalnie nie ukryje juz tego brzuszka...
    A Tobie xpatiiix gratuluje takich dzieciaczkow..,:)
    W sumie dzis poszlam do lekarza rodzinnego z tym problemem, a ze to byla zona mojego ginekologa to do niego zadzwonila i ten kazal zazywac magnez....moze tez pomoze. Oczywiscie ja glupia naczytalan sie glupot o jakims wielowodziu i poprostu mam nerwa.
    Dzieki za info dziewczynki...<3

    xpatiiix3 lubi tę wiadomość

  • Eowina Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem w 10 tygodniu i mam wydęty brzuch, a o wielowodziu nie słyszałam tak więc dzięki dziewczyny za podsunięcie kolejnego powodu do zmartwień. :P

    NatiB lubi tę wiadomość

  • Wesoła Debiutantka
    Postów: 14 18

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Eowina wiesz co sie sie dzieje z mozgiem kobiety , ktora czyta internet....- ja przeczytalam i sie dowiedzialam...i dlatego juz wiecej nie bede przypisywac sobie i dziecko jakis glupot...:)

  • Eowina Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesoła, wiem. Gąbczeje :D Mój zaczął, ale mój luby tak mnie sklął, że już nie czytam durnot :)

    Wesoła lubi tę wiadomość

  • Wesoła Debiutantka
    Postów: 14 18

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia24 wrote:
    Ja również jestem w 10tygodniu i mam ten sam problem co Ty Wesoła. Jutro mam wizytę u lekarza i zamierzałam o to zapytać więc podziele sie z Tobą informacją gdyby to było coś niepokojącego. Ale mysle, że to normalne chociażby i przez te zaparcia i to ze macica sie powieksza cały czas.

    I co Kasiu powiedział lekarz?? Pozdrawiam...:)
    Mi chyba ten Magnez pomógł...:) Brzuch jest trochę mniejszy i mniej twardy...:) Choć to nie znaczy, że go nie widać...ale nie mam uczucia naciągniętej skóry ani wypychania czegoś od środka..:)

  • patrycjanl Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia24 wrote:
    Ja również jestem w 10tygodniu i mam ten sam problem co Ty Wesoła. Jutro mam wizytę u lekarza i zamierzałam o to zapytać więc podziele sie z Tobą informacją gdyby to było coś niepokojącego. Ale mysle, że to normalne chociażby i przez te zaparcia i to ze macica sie powieksza cały czas.


    Hej Kasiu i jak Twój brzuszek? :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ