X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr uczucie gorąca w krzyżu
Odpowiedz

uczucie gorąca w krzyżu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • beti88 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 marca 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was miała uczucie gorąca w krzyżu na początku ciąży ( 6 tydzień)?

  • Cześka Ekspertka
    Postów: 181 93

    Wysłany: 12 marca 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wprawdzie jestem w 5 ale nic takiego nie zaobserwowałam czasami krzyż mnie zaboli ale żadnego gorąca.

    3i49krhmf29pknts.png

    dhi43e3kwcnz3lr3.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w 7 i 8 tygodniu miałam bóle krzyża, dolny odcinek...
    Teraz jestem w 9 tygodniu i ból jest sporadyczny, chyba że za długo stoję...

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak wybrać fotelik samochodowy?

Kompletując wyprawkę dla noworodka, wielu rodziców staje przed wyborem fotelika samochodowego. Wybór jest ogromny, przez co decyzja o wyborze właściwego fotelika jest często bardzo trudna. Na jakie elementy zwrócić uwagę wybierając fotelik? Czy fotelik powinien być dopasowany do konkretnego modelu samochodu? Dlaczego warto zdecydować się na fotelik z systemem mocowania ISOFIX?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ubranka dla noworodka - na co zwracać uwagę?

Ogromna oferta ubranek dla dzieci może przyprawić przyszłych rodziców o zawrót głowy. Na co zwracać uwagę? Czy skład i pochodzenie ubranka mają rzeczywiście takie znaczenie? Dzisiaj podpowiadamy 3 najważniejsze zasady, którymi warto kierować się podczas kompletowania wyprawki dla noworodka.

CZYTAJ WIĘCEJ