X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ukłucia na środku podbrzusza
Odpowiedz

Ukłucia na środku podbrzusza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Madamee92 Ekspertka
    Postów: 191 251

    Wysłany: 1 października 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny
    jestem w 4tc +3 dni, mam lekkie bóle po obu stronach podbrzusza. Czytałam, że to rozciąganie macicy. Ale dziś mialam też ukłucia na środku podbrzusza, czy to też normalne? Jakby ktoś centralnie na środku macicy ukłuł.

    f2w3rjjgcmco5o1l.png

    Musi być dobrze ❤



    [*] Aniołek 9 tc
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 1 października 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez całą ciążę od początku mam takie kłucia w podbrzuszu. Takie sekundowe bóle.Nie raz po bokach, nie raz na środku. Ciążę prowadzę u dwóch lekarzy i obaj uważają, że takie bóle są normalne, jeśli nie trwają długo i przechodzą. Oczywiście jakieś skurcze czy mocne bóle brzucha trzeba skonsultować.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • Madamee92 Ekspertka
    Postów: 191 251

    Wysłany: 1 października 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź :)

    f2w3rjjgcmco5o1l.png

    Musi być dobrze ❤



    [*] Aniołek 9 tc
  • Ajlusia Znajoma
    Postów: 20 16

    Wysłany: 1 października 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też w pierwszych tygodniach miałam kłucia w podbrzuszu, czasami takie uczucie jakby mi ktoś od środka nożykiem skrobał. Teraz jedtem już w 10 tygodniu i wszystko w porządku, więc nie stresuj się

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 2 października 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam dokladnie takie uklocia nawet chcialam zakladac watek a tu mi sie ten napatoczyl :-) tez jestem w 4tyg :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 3 października 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalne :) także spokojnie

    f2wl20mmurgifll8.png
  • Madamee92 Ekspertka
    Postów: 191 251

    Wysłany: 6 października 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponawiam temat. Właśnie leże i znowu takie kłucia ale mocniejsze w odstępach kilku sekund. Jakby na środku macicy wkłucie igły i wyciągnięcie i tak chyba z 10 ukłuć. Nagle teraz przestało...
    Biorę od tygodnia duphaston 2 x dziennie. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. W poniedzialek pierwsza wizyta.

    f2w3rjjgcmco5o1l.png

    Musi być dobrze ❤



    [*] Aniołek 9 tc
  • Nowa0289 Ekspertka
    Postów: 157 69

    Wysłany: 6 października 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madamee92 wrote:
    Ponawiam temat. Właśnie leże i znowu takie kłucia ale mocniejsze w odstępach kilku sekund. Jakby na środku macicy wkłucie igły i wyciągnięcie i tak chyba z 10 ukłuć. Nagle teraz przestało...
    Biorę od tygodnia duphaston 2 x dziennie. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. W poniedzialek pierwsza wizyta.
    Ja jestem teraz w 10 tygodniu i dalej mam takie ukłucia i setki innych wrażeń, a z Dzidziusiem wszystko dobrze :) Nie martw się! Ja właśnie na te różne bóle dostałam Duphaston.

    Madamee92 lubi tę wiadomość

    26.08 - pozytywny test
    27.08 - bhcg 252
    30.08 - bhcg 1053
    31.08 - pęcherzyk 2mm
    14.09 - zarodek 5mm i bijące <3
    5.10 - Maleństwo ma 2,93cm, <3 170/min, jest bardzo aktywne podczas USG, wesoło podskakuje, kiedy się śmieję!
    19.10 USG genetyczne: Maleństwo ma 5cm, <3 170/min, niskie ryzyko wad
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ