X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Usg 5t0d dziwny wynik wielkosci pecherzyka ciazowego :(
Odpowiedz

Usg 5t0d dziwny wynik wielkosci pecherzyka ciazowego :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ciemnowlosa Autorytet
    Postów: 401 305

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem po ciazy pozamacicznej w kwietniu. W koncu udalo mi sie zajsc w ciaze i aktualnie jestem w 5t1d wg ostatniej miesiaczki. Wczoraj bylam na usg mimo ze wiem ze wczesnie lecz po cp sprawdzalismy czy ciaza jest w macicy. Mialam usg dopochwowe i wielkosc pecherzyka ciazowego GS 1.59cm i w sumie tyle wyszlo z usg lekarz okreslil wiek ciazy na podstawie tego wymiaru na 5-6tc. Czy przy takiej wielkosci mozliwe by nie bylo widac jeszcze cialka zoltego ani zarodka? Skad taka wielkosc pecherzyka skoro wczoraj byl 35dc a takie duze pecherzyki z tego co czytalam sa w starszych ciazach?

    17.03.2014 - Staś, 3400, 58cm
    05.04.2017 - cp, usuniety lewy jajowod.. :(
    06.09.2018 - Ignaś, 3kg, 53cm
  • Ciemnowlosa Autorytet
    Postów: 401 305

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodaje zdj z wczorajszego usg..
    https://zapodaj.net/392e09b081baa.jpg.html

    17.03.2014 - Staś, 3400, 58cm
    05.04.2017 - cp, usuniety lewy jajowod.. :(
    06.09.2018 - Ignaś, 3kg, 53cm
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W mnie w 39dc GS-5,57 , i też nic innego nie było widać :) na kolejnym usg już było <3

    atdcl6d85txjdq74.png
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie w dwoch ciazach nie bylo widac nic poza pecherzykiem w 5 tyg. W aktualnej ciazy zarodek bylo widac dopiero pod koniec 6 tyg, a serduszko dopiero w 8 tyg... Wiem, ze stres nie daje myslec o niczym innym, ale tylko czas da odpowiedz.
    Trzymam kciuki. Masz jeszcze czas zeby wszystko zobaczyc

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • Ciemnowlosa Autorytet
    Postów: 401 305

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny jakos mi lżej troche. Nastepna wizyta w 8tc wiec musi byc juz wszysyko widac

    17.03.2014 - Staś, 3400, 58cm
    05.04.2017 - cp, usuniety lewy jajowod.. :(
    06.09.2018 - Ignaś, 3kg, 53cm
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ