Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ustanie bólów brzucha
Odpowiedz

Ustanie bólów brzucha

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LutekPaulutek Przyjaciółka
    Postów: 99 96

    Wysłany: 7 lipca, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Jestem w 7 tygodniu ciąży (6+4), wizytę u lekarza mam dopiero w czwartek. Czy ustanie bólów podbrzusza jest czymś niepokojącym? Do tej pory miałam taki ból jakby typowo miesiączkowy, czasem mocniej, czasem mniej. A teraz ustał, właściwie w ogóle nie czuję że jestem w ciąży 🤣 z jednej strony bardzo się cieszę a z drugiej zastanawiam się czy jest się czym martwić?

  • Sarst Przyjaciółka
    Postów: 68 50

    Wysłany: 7 lipca, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LutekPaulutek wrote:
    Cześć dziewczyny! Jestem w 7 tygodniu ciąży (6+4), wizytę u lekarza mam dopiero w czwartek. Czy ustanie bólów podbrzusza jest czymś niepokojącym? Do tej pory miałam taki ból jakby typowo miesiączkowy, czasem mocniej, czasem mniej. A teraz ustał, właściwie w ogóle nie czuję że jestem w ciąży 🤣 z jednej strony bardzo się cieszę a z drugiej zastanawiam się czy jest się czym martwić?


    Zupełnie normalne, że objawy czasem zanikają czasem wracają :)
    Ciesz sie, że masz siłę tego dnia;)

    LutekPaulutek lubi tę wiadomość

  • Katix026 Debiutantka
    Postów: 13 13

    Wysłany: 9 lipca, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LutekPaulutek wrote:
    Cześć dziewczyny! Jestem w 7 tygodniu ciąży (6+4), wizytę u lekarza mam dopiero w czwartek. Czy ustanie bólów podbrzusza jest czymś niepokojącym? Do tej pory miałam taki ból jakby typowo miesiączkowy, czasem mocniej, czasem mniej. A teraz ustał, właściwie w ogóle nie czuję że jestem w ciąży 🤣 z jednej strony bardzo się cieszę a z drugiej zastanawiam się czy jest się czym martwić?

    Cześć 😁 mam to samo, od soboty 6 lipca objawy zmalały, bolą mnie teraz jedynie sutki, że snem różnie raz budzę się o 4 i już spać nie mogę a raz mogę spać do 10 XD wczoraj trochę spanikowałam, ale mój mąż mnie uspokoił, czekam na wizytę 18 lipca. Aktualnie wiek dziecka to 3+1

    Starania od: 07.2023
    Ja 24, Mąż 29

    badanie nasienia- super!
    02.07.2024r.- II

    18.07.- wizyta gin
  • Rysia☺️ Debiutantka
    Postów: 11 10

    Wysłany: 14 lipca, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LutekPaulutek wrote:
    Cześć dziewczyny! Jestem w 7 tygodniu ciąży (6+4), wizytę u lekarza mam dopiero w czwartek. Czy ustanie bólów podbrzusza jest czymś niepokojącym? Do tej pory miałam taki ból jakby typowo miesiączkowy, czasem mocniej, czasem mniej. A teraz ustał, właściwie w ogóle nie czuję że jestem w ciąży 🤣 z jednej strony bardzo się cieszę a z drugiej zastanawiam się czy jest się czym martwić?

    Hej, i jak badanie :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ