X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wartość bhcg
Odpowiedz

Wartość bhcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • AniaMania Przyjaciółka
    Postów: 111 89

    Wysłany: 27 listopada 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oilka, jak i Ciebie?

  • Oilka Koleżanka
    Postów: 60 16

    Wysłany: 28 listopada 2019, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u lekarza w poniedziałek zrobił mi USG i jest widoczny zarodek 2 mm, widać że jest serduszko. Kazał przyjść za tydzień zobaczyć czy rośnie. Beta rzeczywiście mogłaby być trochę wyższa. ale powiedział że najważniejsze jest USG :)

    Ania0306 lubi tę wiadomość

    Starania od grudnia 2016.
    21.07.2017 Aniołek [*]
    08.12.2019 Aniołek [*]
    Marzenia się spełniają <3 mocno w to wierzę
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ