X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wczesna ciąża - USG
Odpowiedz

Wczesna ciąża - USG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • New_Girl Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Ostatnią miesiączkę miałam 7.11 , cykle regularne 31 dni. Byłam u ginekologa 22.12 był pęcherzyk ciążowy 17mm z pęcherzykiem żółtkowym bez echa zarodka, ocenione na 6+1, co faktycznie się pokrywało z miesiączką. Od samego początku mam skurcze brzucha i krzyża, do tego lekkie zabarwienie śluzu, kawa z mlekiem.
    Byłam dzisiaj tj. 29.12 na USG. Wykazało echo zarodka z tętnem. Zarodek 4,3 mm określony na 6+1. O co chodzi? Czy zarodek się wolniej rozwija, że tydzień temu też było na 6+1?
    Szczerze mówiąc już sama nie wiem co mam myśleć. Martwię się tym, że mam te bóle i ten lekko zabarwiony śluz, mam takie dziwne przeczucie, że coś jest nie tak.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ