X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wielkość plodu
Odpowiedz

Wielkość plodu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mary87 Znajoma
    Postów: 26 103

    Wysłany: 24 marca 2023, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak bylo w waszym przypadku poniewaz mam myslenice i nie wiem co o tym sądzić.

    Jestem w 8tc +4. Po transferze mrozaczka 4bb.

    Wszystko ladnie przyrastało beta, potem pęcherzyk, cialko zolte. W 27dpt usłyszeliśmy echo serduszka, następnie zarodeczek z serduszkiem, potem na usg okazalo się ze jest maly krwiak natomiast wszystko dalej przyrasta prawidłowo. W zwiazku iz jest i nas konflik serologiczny dostalam od lek prowadzącego skierowanie na immunoglobine ponieważ delikatne plamienia sa prawdopodobnie z mięśniaków poniewaz krwiaka juz nie widać. Wczoraj rano lek prow zrobila usg o plod ma 2.04cm 8tc +4, pojechalam na izbe przyjec na oddzial w celu zastrzyku z immuno zrobili usg serduszko bije i potwierdzili plod okolo 2cm.
    Natomiast dzisiaj rano przy wypisie po upływanie 24h inna ekipa lekarzy robila usg o stwierdziła ze plod ma 1.5cm i to 7tc +4dni.
    Oni nie potrafią powiedzieć czemu dzien wczesniej inni lekarze stwierdzili ze 2cm i 8tyd. Badanie bylo na tym samym aparacie.
    I tutai mam pytanie czy jest szansa ze takie lekarza moga się myloc o 0.5cm? Przeciez nie jest to możliwe na "chłopski rozum" zeby plod sie zmniejszył? Jakie sa wasze doswiadczenia

    Starania od 2022

    👩87 🧑88



    I procedura ICSI:

    16.11.22- punkcja, pobrano 18🥚, zapłodniono 11🥚
    mamy 2x4bb, 1x4bc, 1x6bb

    1- transfer - 4bb, 3bc - beta = 0

    2023:
    2 trasfer ❄️ 4bb- 9dpt - 116 - 11dpt-232
    20dpt - 8007 beta.
    21 dpt - usg crl-033cm, pęcherzyk 17mm.
  • TERESA05 Koleżanka
    Postów: 63 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2023, 02:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDALENA ROSIK FINANSOWANIE
    Witam wszystkich
    Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś MAGDALENA BARBARA ROSIK na mojej ścieżce.
    W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą MAGDALENA BARBARA ROSIK , a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
    Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
    Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
    E-mail: [email protected]
    Dziękuję Ci

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ