X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wielkość zarodka - zły pomiar?
Odpowiedz

Wielkość zarodka - zły pomiar?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ssylwia Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 5 lipca, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oświećcie mnie proszę. Wczesna ciąża, 5 tydzień.
    Jeden ginekolog zmierzył zarodek i określił wielkość na 2,3mm.
    3 dni później inny ginekolog określił wielkość zarodka na 1,7mm.
    Obaj zapewnili, że z ciąża wszystko w porządku.

    Czy rozbierzność może być winą błędnego pomiaru, słabszego sprzętu? Czy takie rzeczy są mało prawdopodobne i coś jednak jest z ciąża nie tak ? :(

  • Waflut Autorytet
    Postów: 464 370

    Wysłany: 6 lipca, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy sprzęt może mieć różną czułość i robić trochę inne pomiary, także w ogóle bym się nie przejmowała tymi różnicami ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca, 07:13

    preg.png
  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 685 602

    Wysłany: 6 lipca, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To są tak mikroskopijne wielkości poniżej milimetra! Jasne że pomiar może się różnić, trzeba czekać aż pojawi się serducho i będzie bić 🙂 do o końca ciąży przygotuj się na różnice w pomiarach. Powodzenia

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    28.05 synek 20cm i 413g, idealny ❤️
    13.06 waga 540g 🙂
    01.08 Nikodem waży 1525 gr zdrowy ❤️
    14.08 szpital i patologia ciąż, wszystko jest dobrze podobno ważysz 2234 🙂
    preg.png
  • ssylwia Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 6 lipca, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia :) uspokoiłyście mnie
    Mam za sobą jedno poronienie i dlatego tak świruję i się doszukuję.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ