X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wodnisty śluz w 4 tc
Odpowiedz

Wodnisty śluz w 4 tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Madamee92 Ekspertka
    Postów: 191 251

    Wysłany: 29 września 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny
    jestem w 4tc i zauważyłam dziś wodnisty śluz. Czy taki powinien być czy świadczy od niskim progesteronie? Badanie progesteronu zrobię dopiero w poniedziałek, dziś w sobotę laboratorium zamknięte.

    f2w3rjjgcmco5o1l.png

    Musi być dobrze ❤



    [*] Aniołek 9 tc
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 29 września 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na początku ciąży, za nim zrobiłam jeszcze test miałam wodnisty śluz. Później biały ale bardzo mało. W 6 tygodniu ciąży przy okazji bety zrobiłam badanie progestronu i faktycznie był niski 16,5. Do tej pory cały czas przyjmuję preparaty z progestronem. Śluz bez zmian biały i bardzo go mało. Są dni, że mam suchość w pochwie. Myślę, że wodnisty śluz nie oznacza, że masz mało progestronu. Gdzieś nawet czytałam na internecie, że taki śluz w ciąży się uznaje za normalny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2018, 16:38

    Madamee92 lubi tę wiadomość

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ