X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Współżycie w ciąży
Odpowiedz

Współżycie w ciąży

Oceń ten wątek:
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Sowa, mam niestety to samo :(. Moje libido wzrasta z dnia na dzień a tu nie wolno. Pocieszdm się że do końca zostało tylko 10 tygodni (no i jeszcze +/- 6 tyg po), a od 10 tc mamy zakaz wiec jest chociaż bliżej niż dalej.

    Mama Sowa lubi tę wiadomość

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • Maruder Autorytet
    Postów: 268 233

    Wysłany: 21 maja 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie normalnie :)
    Lekarza nawet nie pytałam, ale nie mam żadnych plamień, ani jakichś klujących podejrzanych skurczy.
    Zakładam że jakby co to bym czuła że nie mogę, plus lekarz by mnie poinformował.
    Co ciekawe lekarz zabronił mi latać do 12 tyg, o seksi nie wspomniał.
    Może zapytam na następnej wizycie.

    relgi09kotjuarzp.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ