X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr wstydliwy temat
Odpowiedz

wstydliwy temat

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dd Koleżanka
    Postów: 40 14

    Wysłany: 20 lipca 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem w 9tc. Niepokoję się bo od kilku dni zmieniła się konsystencja stolca - wcześniej zaparcia, teraz dość luźny stolec nawet 2 razy dziennie i straszne sensacje w brzuchu. Od początku ciąży miałam wzdęcia, teraz się nasiliły. Pozostałe objawy (strasznie mnie mdli, jestem potwornie senna, zmęczona i rozkojarzona) oraz temperatura bez zmian. Czy któraś miała podobny problem? Czy to może oznaczać coś złego?

    69vc2j6.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 20 lipca 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To oznacza ciąże ;) Typowe dolegliwości.

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • dd Koleżanka
    Postów: 40 14

    Wysłany: 20 lipca 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie powinny utrzymywać się zaparcia?

    69vc2j6.png
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 20 lipca 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaparcia to później :)

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • Est Autorytet
    Postów: 1852 3098

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaparcia, za chwilę rewolucja w brzuchu, tez tak mam:-) Ale to normalne. Nic się nie bój:-)

    n59yupjy49d2u6s1.png
    l22ndf9hwok87b7m.png

  • dd Koleżanka
    Postów: 40 14

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki!

    69vc2j6.png
  • dd Koleżanka
    Postów: 40 14

    Wysłany: 21 lipca 2015, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dostałam jednak jednak bardzo ostrej biegunki (9 tc) w nocy praktycznie nie spałam... Czy to może być objaw tego że coś złego dzieje sie z ciążą? Pomóżcie proszę...

    69vc2j6.png
  • Emcia1987 Koleżanka
    Postów: 91 8

    Wysłany: 21 lipca 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym poszła do lekarza bo to może być jakieś zatrucie. Mnie lekarz uczulal na to co jem żeby nie dopuścić do zatrucia pokarmowego bo może to być niebezpieczne.

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź do lekarza jak się boisz. Na forum się wiele nie dowiesz.
    Możemy wymienić się doświadczeniami itp ale jak coś się ewidentnie dzieje to nie czytaj bo nikt tu Ci diagnozy nie wystawi...
    Powodzenia :)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 21 lipca 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja potrafilam miec zaparcia a na nastepny dzien biegunke i rewolucje w brzuchu ale to minelo z czasem trzeba duzo pic i w razie niepokoju idz do lekarza.

    74di4z17q2rryrdy.png
  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 27 lipca 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.mnie niestety też męczą wzdęcia i nie mogę sobie z nimi poradzić przez cały dzień jest masakra. Można brać tabletki espumisan są bezpieczne w ciąży i odrazu jest ulga :) w pierwszej ciąży nie miałam takich objaw a też hm...rewolucję w brzuchu

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 30 lipca 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam lekkie zaparcia, pozniej rewolucja, wzdecia i tak w kolko. Chyba normalne.

  • cukiereczek Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 24 kwietnia 2016, 11:45

    dd lubi tę wiadomość

    osładzać życie:)
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również tak mam. Jednego dnia mam kłopoty by się załatwić, a następnego dnia jest "luźno". Myślę, że to całkiem normalne :)

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • adulcova Autorytet
    Postów: 547 155

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam takie rozwolnienie, że ledwo dobiegałam do WC. Nie wspomnę, że stolec miał taki kolor, który wskazywał na wydalanie żelaza z organizmu.

    I <3 German, Sewing and TSL!
    relgdf9hqgugqitx.png


  • wiktorzna Koleżanka
    Postów: 31 70

    Wysłany: 26 września 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twn objaw to chyba normalny. Ja w nocy z 8dpo na 9dpo mial rewolucje w brzuchu. Bolal mnie brzuch I co chwile sie budzilam. Pogonilo mnie do toalety tylko raz. W ten dzien temperatura skoczyla z 36.85 na 37.13 I zrobilam test 9dpo wieczorem pozytywny 10dpo pozytywny. I jestem w 3 tygodniu I 5 dniu ciazy

  • patrycjanl Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też uważam, że to dość normalne, nie masz się czym martwić :) Mi do Twoich objawów doszła kolka jelitowa i nawet leżenie sprawia ból.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ