X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wymioty a przyjmowanie witamin
Odpowiedz

Wymioty a przyjmowanie witamin

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj pierwszy raz zwymiotowalam. Rano brałam witaminy dla ciężarnych i teraz nie wiem czy brać drugi raz. Nie wiem co mam robić...

    klz9h371w1o7q62n.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile czasu minelo od ich wziecia? Jesli mniej niz 30 minut to mozesz wziąc. Ale nic sie nie stanie jak raz pominiesz dawkę.


    Jesli moge doradzic, bo ja wymiotowałam przez ponad 2 miesiace, zeby łykac witaminy wieczorem przed snem. Nie ma znaczenia kiedy je wezmiesz, a jednak mogą potęgować mdlosci.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2017, 14:16

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam o 10:30 a wymiotowalam o 13. Dziękuję bardzo za radę :)

    klz9h371w1o7q62n.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ