X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wyniki Krwi martwie się
Odpowiedz

Wyniki Krwi martwie się

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 1 lipca 2019, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć słuchajcie odebrałam dzisiaj wyniki krwi : B hcg wg norm laba na skraju tak 8545, progesteron 30, no i moje zmartwienie Glukoza 97 .... miałam cukier badany pzred ciążą i był wnormie a teraz taki wysoki. Spotkałyscie się z taka prawidłowoscią ?

    Bardzo się boje nei ukrywam bardzo długo starm sie o dziecko

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Slonko92 Przyjaciółka
    Postów: 93 20

    Wysłany: 1 lipca 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie jest jakaś ekstremalna wartość, troszkę powyżej normy, ale myśle ze nie ma o co panikować. Może po prostu wieczorem przed badaniem sobie trochę pofolgowałaś ze słodkościami. Wyniki oczywiście najlepiej zinterpretuje lekarz, ale myśle ze warto poczytać czego nie robić przed badaniem glukozy i spróbować jeszcze raz. :) spokojnie. :)
    A właśnie, to chyba nawet nie jest wartość powyżej normy tylko zbliżona do górnej granicy, to tym bardziej szkoda Twoich nerwów! Wszystko jest dobrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2019, 15:04

    Auricomka lubi tę wiadomość

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 1 lipca 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a beta i progesteron? przełom 5/6

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Slonko92 Przyjaciółka
    Postów: 93 20

    Wysłany: 1 lipca 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojedyncze badanie poziomu Beata hcg nie daje pełnego obrazu, najlepiej powtórzyć to badanie w odstępie 48h, ważne aby był przyrost. :) natomiast jeśli chodzi o progesteron, ten hormon wydzielany jest skokowo w ciągu dobry, ciężko uznać czy ta wartość była najwyższa w ciągu dnia, ale nawet jeśli nie to jego norma do 12 tc to 9 - 47 ng/ml. :)

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 1 lipca 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Cześć słuchajcie odebrałam dzisiaj wyniki krwi : B hcg wg norm laba na skraju tak 8545, progesteron 30, no i moje zmartwienie Glukoza 97 .... miałam cukier badany pzred ciążą i był wnormie a teraz taki wysoki. Spotkałyscie się z taka prawidłowoscią ?

    Bardzo się boje nei ukrywam bardzo długo starm sie o dziecko

    Co jesz na co dzień?

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 1 lipca 2019, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zasadzie to odzywaim się raczej zdrowo i nie jem słodyczy. Dużo warzyw mięsko. Teraz ogólnie słabo jem bo nie mam apetytu. Ale tak sobie pomyślałam że przed badaniem miałam bardzo stresująca sytuację -awarie auta przy autostradzie i szłam poboczem na stację benzynowa w pełnej panice i może stres mógł zwiększyć ta glukoze

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 1 lipca 2019, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    W zasadzie to odzywaim się raczej zdrowo i nie jem słodyczy. Dużo warzyw mięsko. Teraz ogólnie słabo jem bo nie mam apetytu. Ale tak sobie pomyślałam że przed badaniem miałam bardzo stresująca sytuację -awarie auta przy autostradzie i szłam poboczem na stację benzynowa w pełnej panice i może stres mógł zwiększyć ta glukoze

    Zdrowo to pojęcie względne. Wynik glukozy to żółte światło dla Ciebie.

    Na początek wystarczą dwa proste zabiegi:

    1. Odstawić całkowicie sklepowe, przetworzone żarcie (w tym cukier) i WSZYSTKO przygotowywać w domu.
    2. Absolutnie i całkowicie odstawić zboża - wszystkie.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 1 lipca 2019, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glukozę miałam badana też tydzień temu i wynik 70. Myślę że ten teraz wynikał że stresu tak też mówi moja lekarka. Mam powtórzyć za tydzien.
    Jem mało zbóż słodycze i potrawy przetworzone jedynie okazjonalnie w sensie urodziny itf.mnie zastanawia taki nagły skok bardziej. W tydzień

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2019, 23:04

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 1 lipca 2019, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Glukozę miałam badana też tydzień temu i wynik 70. Myślę że ten teraz wynikał że stresu tak też mówi moja lekarka. Mam powtórzyć za tydzien.
    Jem mało zbóż słodycze i potrawy przetworzone jedynie okazjonalnie w sensie urodziny itf.mnie zastanawia taki nagły skok bardziej. W tydzień

    To w takim razie zbadaj jeszcze raz i będziesz wiedzieć już na pewno :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ