X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wysoki poziom progesteronu
Odpowiedz

Wysoki poziom progesteronu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Krewetka04 Przyjaciółka
    Postów: 217 37

    Wysłany: 25 maja 2023, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie - może ktoś coś poradzi albo przynajmniej wesprze... dziś zbadałam progesteron i był 97 przy normie do 50, a zaczynam dopiero 5 tydzień. Przyrost bety po 48h to z 39 do 114, czyli jakieś 245%... Załamałam się tym progesteronem, bo pierwsze co piszą, to puste jajo.... :(.....

    preg.png
  • Natash88 Przyjaciółka
    Postów: 110 136

    Wysłany: 26 maja 2023, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, ja mam ciążę po stymulacji, 7 pęcherzyków, dwa pękły, reszta przeszła w LUF, progesteron w 5tc - 242, bety ogromne. Ciąża jednozarodkowa, obecnie wszystko ok, po prenatalnych. Może miałaś więcej pęcherzyków, nawet jak nie pękły (LUF) to produkują progesteron.

    preg.png
  • Krewetka04 Przyjaciółka
    Postów: 217 37

    Wysłany: 28 maja 2023, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź - ja w 8dc miałam ponoć jeden pęcherzyk, ale do owulacji mogło się jeszcze rzeczywiście rozkręcić. Poza tym robiłam badania ok 12.00, a w innym labie, jak chciałam powtórzyć, to powiedzieli, ze absolutnie, bo za późno i mam przyjść rano, bo teraz hormony szaleją.. Staram się nie wariować tylko czekać, bo i tak nic z tym w razie co nie zrobię, ale wiesz jak jest :) Tyb bardziej że mam swój wiek i długo się staraliśmy :)

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ