X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wzrastające TSH
Odpowiedz

Wzrastające TSH

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pokico Znajoma
    Postów: 21 29

    Wysłany: 3 września 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, chciałam zapytać co o tym sądzicie.
    TSH 2,9 około 8 tygodni temu - endo i gin wspólnie stwierdzili, ze za wysokie, dostałam euthyrox 25 - 1 tabletka dziennie. W międzyczasie testy ciążowe zaczęły wychodzić pozytywne (pierwszy pozytywny 25/08) :) dzisiaj - beta 6705, a tsh pomimo brania tabletek wzrosło do 3,1 :( mam się martwić tym wzrostem? o co chodzi... w czwartek wizyta u ginekologa, jutro konsultacja z endokrynologiem - może zaleci brać mi dwie tabletki...?
    martwię się :(

    eiktsek2ejahpnjn.png
    23. 08 dwie kreski <3
    05.09 13220 BetaHcg.
    17.09 jest <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdarza się, że TSH wzrasta na początku brania tyroksyny, ale wzrasta też w ciąży, bo zwiększa się zapotrzebowanie na hormony tarczycy. Pewnie dostaniesz większą dawkę, nie martw się.

  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 4 września 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myślę, że masz zbyt niską dawkę :) Na szczęście TSH łatwo zbić więc się nie martw :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2018, 15:36

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 września 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciąży może skakać, badaj tsh i ft4 to pewnie gin Ci zleci :) a dawkę Ci dobiorą po prostu

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ