X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wzrost bety
Odpowiedz

Wzrost bety

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Victoria29 Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam moja beta z 29.01 82,3 wzrosła dzisiaj do 146,5 czy nie mam się czym martwić? Nie podwoiła się ale przyrost 74,8 %. W piątek gin kazała powtórzyć, czy wtedy ma się już podwoić?

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko OK, wynik jak najbardziej prawidlowy, pamietaj, ze ciaza to nie matematyka :)

    Edit: gratulacje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2018, 18:27

    Victoria29 lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Victoria29 Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź :)

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam jeszcze, że słyszałam wersję o podwajaniu bety, ale mi lekarze (różni) tłumaczyli, że co każde 48h powinien być wzrost ok 66% w górę, w początkowych tygodniach ciąży (bo potem to już może spadać i rosnąć i spadać ;) ).

    Niemniej jednak z doświadczenia i swojego i moich najbliższych wiem, że ciąża to nie matematyka i nie da się jednoznacznie sklasyfikować wyników, bo to jest tak indywidualna sprawa, że hej :)

    Spójrz chociażby na rozbieżność przedziałów dla beta HCG.. nieraz jest od 4000 - 20000 i to już najlepiej pokazuje jakie rozbieżności mogą być między kobietami w tym samym tygodniu ciąży :)

    Victoria29 lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • justynaa02 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane.38dc brak @ .odpuscilam cykl wiec temp nie mierzylam jednak mam powyzej 36 (zawsze 35,6-35,8).na tescie kreseczka delikatna.bol głowy non stop,powiększone piersi ,5 dni po owu plamienie ,teraz duzo sluzu.Bylam w srode zeby potwierdzic ciaze 6 tydz.Zarodka nie bylo ale pecherzyk byl.kazala isc na bete .bylam wczoraj i negatywna .prosze powiedzcie ze jest szansa . Dopiero za tydzien wizyta a ja zalamanateraz by byl 7 tydzien

    Listopad 2016 początek starań
    wrzesień -listopad 2016 CLO
    Grudzień 2017 fasolka [*] 6 tc
    Pcos
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ