X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Za mały pęcherzyk
Odpowiedz

Za mały pęcherzyk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolina2115 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 stycznia, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Zaczynajac od początku. Ostatnia miesiączka zaczęła się 6 grudnia.
    02.01 zrobiłam pierwsza betę która wyniosła 66.
    W dniu dzisiejszym beta ma ponad 12tys. Przyrasta książkowo.
    W grudniu odbyłam dwa stosunki. Jeden 15 drugi 20. Cykle 28-32dni
    W dniu dzisiejszym byłam na potwierdzeniu ciąży Pan doktor powiedział ze jest zle. Pęcherzyk jest za mały i ma zły kształt. Wymiar to 11mm.
    Bardzo was proszę o pomoc, co o tym myślicie? Była któraś z was w takiej sytuacji? Czy na tym zdj jest pęcherzyk żółtkowy? Nie wiem co mam o tym myśleć. Proszę o odpowiedz.

    https://zapodaj.net/plik-UeMxKaCHZm
    https://zapodaj.net/plik-Kd2Vq3Cf1i

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia, 16:53

  • Karolina2115 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 stycznia, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak nie umiem dodać zdj usg

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ