X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Zarodek 23mm
Odpowiedz

Zarodek 23mm

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justta - nie wiem czy to lekarz ci tak nagadał z tym rozmiarem czy co, ale mi wszyscy lekarze mówili, że te 2,3 cm jest odpowiednie na 9 tygodni (no skończone 9t0d czyli początek 10tc choć dla lekarzy to 9 tydzień bo oni w skończonych liczą). Także rozmiar ok na pewno :)

    Powodów krwawienia na tym etapie hmm krew może wziąć się z wysiłku fizycznego i może się kosmówka trochę odklejać, później również jak łożysko się trochę odkleja też są krwawienia, może kosmówka nachodzić na szyjkę i stąd krwawienie, ale nie z samego tego, że jest na szyjce, tylko przy wysiłku fizycznym ogólnie przy ruchu obciera się tam w środku. A na usg tak wcześnie jeśli nie ma krwiaka bądź poważnego odklejania kosmówki to lekarz nie zobaczy powodu krwawienia. Jak miałaś ten krwotok to krwiak mógł się prawie opróżnić, mógł lekarz nie zauważyć już. U mnie nigdy nie było widać z usg przyczyny krwawienia.

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Konami Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa1994 wrote:
    A według usg te 2,40 to który dzień Ciąży Ci wyliczyło ? Ja teraz mam usg we wtorek to dam znać co i jak .. No i Ty mówisz ze mialas krwiaka ja nie miałam lekarz szukał szukał nic nie znalazł .. niewiadomo skąd krew

    Na usg mam napisane 9w1d +-2d. U mnie zobaczyli krwiaka jak się rozlał. Tydzień wcześniej na usg nie było go widać.

    2nn39jcgek0p6mpx.png

    11.2016 [8 tc] - puste jajo plodowe, 06.2017 [5 tc] - cb
    "Nienarodzone dzieci nie odchodzą...
    One tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 5 min po krwawieniu byłam już w szpitalu na usg i nic nie wykryli , OK napisze we wtorek co i jak po lekarzu

  • Konami Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki, by wszystko było dobrze :)

    2nn39jcgek0p6mpx.png

    11.2016 [8 tc] - puste jajo plodowe, 06.2017 [5 tc] - cb
    "Nienarodzone dzieci nie odchodzą...
    One tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzidziuś dzis ma prawie 4 cm !:)

    APrzybylska, Jacqueline lubią tę wiadomość

  • anitka710 Autorytet
    Postów: 462 216

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 10t + 1 d zarodek miał 3,56 cm :-)

    Liwia 04.03.18 godz. 15:30, 3530g, 56cm :-*
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ