X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Zarodek urósł Za mało
Odpowiedz

Zarodek urósł Za mało

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasiakarma Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem obecnie W 5 tyg ciąży, ostatnia miesiączkę miałam 21.11 ale miałam przesunięta owulacje. Poczęcie nastąpiło około 10-15.12.2019.
    To moja pierwsza ciąża mam 28 lat. 9 stycznia byłam na usg, wyszło ze jest pęcherzyk ciążowy jeszcze bez widocznego zarodka, Wielkość 0,66 cm. Na podstawie wielkości ciąża oceniona na 4 tygodni i 4 dni. W poniedziałek 13.01 zaczęłam mieć brazowe brudzenie, utrzymuje się do dziś. Lekarz przepisał 3x 1 duphastonu, w czwartek 16.01 byłam na kontroli i pęcherzyk przez tydzień urósł nieznacznie :( 0,83 cm, wiec rozwinął się jakby o jeden dzień :( hcg 4458 w środę jadę powtórzyć sprawdzić jak rośnie, w czwartek kolejne usg. Czy miałyście podobna sytuacje ? Czy jest jakakolwiek nadzieja na to ze ciąża się rozwinie ? Lekarz każe czekać... a ja dostaje świra od czekania i zastanawiam się czy miała któraś podobny przypadek.

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam podobnie. Ciąża 6 tydzień a nie było zarodka tylko pęcherzyk z zoltkowym. Lekarz twierdził że to początek 5 a nie 6, ale ja miałam monitoring cyklu wiec wiedziałam kiedy. Na kolejnej wizycie za 2 tygodnie był już zarodek i serduszko a ciąża prawie taka jak z ostatniej miesiączki (różnica 3 dni). Wiem co czujesz bo miałam to samo...

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Kasiakarma Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety puste jajo, urosło tylko o jeden dzień znowu w środku puste a ja zaczekam dziś krwawić. Beta urosła minimalnie w piątek 4458 wczoraj 4497 :( wiec siedzę sobie w domu i czekam... za pare dni udam się do szpitala czy wszystko wyszło :(

  • maamaa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam od 3dni plamienie, byłam dziś u lekarza, na usg wiek 4w4d póki co puste jajo...każe czekać, przepisał 3x duphaston i za tydzień wizyta....niewiem czy brzuch mnie boli ze strachu, czy coś nie tak :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ