X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Zarodek za mały do tygodnia ciąży!!
Odpowiedz

Zarodek za mały do tygodnia ciąży!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 23 września 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, udało mi się przejść na fioletową :)

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • KochankaIvana Nowa
    Postów: 3 12

    Wysłany: 3 października 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem nowa :) Zaczynam 10tc i jest to moja pierwsza ciąża. Czytam Wasze wpisy i widzę, że zarodek za mały o tydzień dość często się trafia... Ale mój jest za mały aż o 2 tygodnie :( Lekarz kazał się nie martwić, a obserwować. Serduszko bije ładnie. W ciąże zaszłam w 2 cyklu po odstawieniu tabletek anty. Pierwszy okres spóźnił mi się 2 tyg. W drugim cyklu, po tyg od spodziewanej miesiączki zrobiłam test - negatywny. Kolejny, po 2 tyg od spodziewanej miesiączki już pozytywny. Czy to może być spóźniona owu? I wychodzi na to, że jestem w 8tc, tak?

    9f0895015d.png
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 4 października 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Jeśli niewiadomo kiedy była owulacja to ciężko tak naprawdę określić wiek ciąży także jeśli wszystko jest w porządku to nic się nie martw :) odkąd wiem o ciąży byłam u trzech różnych lekarzy i mnie osobiście zdziwiło, że żaden z nich nie zapytał o termin owulacji tylko o termin miesiączki. Chyba po prostu my staraczki patrzymy na to wszystko inaczej.

    KochankaIvana lubi tę wiadomość

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • tutusia Autorytet
    Postów: 496 178

    Wysłany: 4 października 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mysle, ze bardzo malo kobiet, nawet starajacych sie wie kiedy mialo owu. Ja poszlam do lekarza z wykresami i spojrzal kiedy mialam owu. Akurat wypadla 13dc, wiec nie zmienia wieku ciazy.

    KochankaIvana wszystko wskazuje na to, ze mialas owu 2tyg pozniej i doatego Twoja ciaza jest mlodsza. Termin miesiaczki jest malo precyzyjnym do ustalania wieku ciazy, ale biorac pod uwage, ze wiekszosc kobiet nie wiem kiedy miala owu to jest najlepszy powszechnie dostepny sposob. Nie ma sie co martwic :)

    KochankaIvana lubi tę wiadomość

    f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • MamaFilipka Autorytet
    Postów: 310 151

    Wysłany: 13 października 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam teraz w 7t4 d (przy czym wg owu raczej 7t2d) i astronauta tez miał dopiero 9 mm.Usg go obliczyło na 6w6d.
    W poprzedniej ciąży usg waliło takie bzdury, datowało moje dziecko na taki termin, że wychodziło zapłodnienie 2 dnia miesiączki. Potem z 37 mm magicznie urósł do 49 w 5 dni.. Dzień przed porodem wg usg ważył 2,5 kg, i przez noc chyba cudownie przytył 800 g... Także dziewoje, spokojnie.
    Ja też mam obawy, że mój pokurczek jest lekko mały, ale wiem, że każdy mm ma znaczenie i wystarczy, że coś się źle uwidoczni na usg i ręka się przy zaznaczaniu pomiaru omsknie.

    letrox 50,polocard, 2x dupek, 2x lut.100mg, clexane 40mg.
    Aniołek 6tc 02.2016
    Aniołek 5tc 04.2016
    34bwol2a1ibcpjtc.png
    k0kdtrd8ds6vv75x.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ