WIELKA AKCJA PŁODNOŚCI   

Czasami życie pisze różne scenariusze.
Sprawdź jak zabezpieczyć płodność - swoją i partnera!
Sprawdź
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Zarodek za mały dwa tygodnie opóźnienia
Odpowiedz

Zarodek za mały dwa tygodnie opóźnienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zyczac Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 maja, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, miałam dzisiaj pierwszą wizytę. 5 marca jest ostatnim dniem mojej miesiączki. 6 kwietnia miałam pozytywny test ciążowy. 7 kwietnia robiłam test clear blue który wskazuje moment zapłodnienienia i pokazał on ciążę 2-3. Mój cykl trwa 30-31 dni. Owulację miałam zazwyczaj ok 18-19 dnia. Według moich wyliczeń na dzisiejszym badaniu wiek ciąży to 8 tydzień i jeden dzień. Na pomiarze USG wyszło 5 tydzień i 6 dni. Reszta na USG wyszła w porządku. Mam kolejna wizytę za tydzień. Powiedzcie proszę czy taka rozbieżność jest możliwa? Poroniłam już jedną ciążę. Czy możliwe że znów zarodek się zatrzymał?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ