X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Zastawka trójdzielna:śladowa fala zwrotna poniżej kryteriów fmf - co oznacza???
Odpowiedz

Zastawka trójdzielna:śladowa fala zwrotna poniżej kryteriów fmf - co oznacza???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lumiko Autorytet
    Postów: 668 310

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej🙂jestem po USG genetycznym w 11 tyg. 5 d... Lekarz,który je przeprowadzał powiedział,że wszystko jest ok. Jednak po powrocie do domu w opisie zauważyłam info o zastawce trójdzielnej :śladowa fala zwrotna poniżej kryteriów fmf ... Czy spotkała się może Któraś z Was z takim przypadkiem? Szczerze mówiąc nie wiem co to oznacza,a wizyta dopiero 27.01 .😏

    Będę wdzięczna za informację 🙂
    Pozdrowionka

    Starania naturalne styczeń 2017

    Medart - 20.03.2019
    Punkcja 16.12.2019 r. -1 prawidłowy zarodek
    Transfer ❄️ 5.1.1 w dniu 23.10.2020 r.

    7 dpt Beta. 46.2
    11 dpt. Beta. 310,60
    14 dpt. Beta. 1.195
    18 dpt. Beta 6.840
    22 dpt. Beta. 22.006
    26 dpt. Beta 53.940

    27 dpt 💓 i chłopak

    atdcanli6zykm8lv.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ