X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Zawroty glowy
Odpowiedz

Zawroty glowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sonia94 Autorytet
    Postów: 394 408

    Wysłany: 5 października 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!
    Jestem w 6 tygodniu ciąży licząc od miesiączki. Dziś mam takie zawroty głowy że często nie kontaktuje i zanim coś powiem i ogarnę co chciałabym powiedzieć mija trochę czasu.. nie wiem czy to normalne.. czasami czuję że mało brakuje do omdlenia.. wcześniej nie miałam problemu z wejściem po schodach (mieszkamy na piętrze), teraz od razu zadyszka.. dziwne uczucie.. macie tak tez ? Jeśli tak to się podzielcie.. co o tym sądzicie?

    Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 6 października 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciśnienie Ci skacze. Tez tak miałam na poczatku. Mówi sie zeby wiecej pic wody lub jak będzie bardzo ciężko to cienka kawę.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Sonia94 Autorytet
    Postów: 394 408

    Wysłany: 6 października 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Edwarda.
    Spokojnej ciąży życzę :)

    Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ