X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Zioła w ciąży
Odpowiedz

Zioła w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Callisto Koleżanka
    Postów: 48 1

    Wysłany: 5 marca 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobitki ! :) Szukałam informacji w internecie na temat stosowania ziół podczas ciąży ,jednakże co artykuł to pisało zupełnie na odwrót i nie wiadomo w co tu wierzyć ;) . Zapewne największa wiedza i doświadczenie znajdzie się wśród was . Powiedzcie co wiecie na ten temat ,które zioła można stosować i nie powinny zaszkodzić przede wszystkim w pierwszym trymestrze . Z góry dziękuję i pozdrawiam was gorąco :)

    ec691ee1bc.png
    Aniołek 03.2017 6tc
    Ciąża pozamaciczna 06.2017
    Niedoczynność tarczycy
    IO
  • sylani Koleżanka
    Postów: 69 4

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję głównie herbatkę z pokrzywy i Roiboos

    m3sx9jcgj726xfjv.png
  • Xaxa Autorytet
    Postów: 520 132

    Wysłany: 11 marca 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też piję pokrzywę :)

    km5sf71xff50fx7u.png
    Aniołki 02.2015 8tc 02.2016 9tc 11.2016 -cb ;(
    07.2016 bardzo złe wyniki u M - kuracja
    MTHFR C677T homozygota, mutacja Leiden, mutacja w genie protrombiny i pai - taki mam piękny zestaw

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piłam często melisę :) Czasem miętę, ale to jak miałam mdłości.

  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję herbatkę rumiankową, melisę z pigwą, rooibos i różne herbatki owocowe, bo zwykle nie ma w nich herbaty, tylko sam susz owocowy ;)

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Callisto Koleżanka
    Postów: 48 1

    Wysłany: 4 lipca 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie może coś na temat nagietka ? Podobno ma działanie przeciwporonne . Piła któraś może ?

    ec691ee1bc.png
    Aniołek 03.2017 6tc
    Ciąża pozamaciczna 06.2017
    Niedoczynność tarczycy
    IO
  • Wero0707 Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 28 kwietnia, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super temat! Odświeżam, bo zalecenia dietetyczne mogły się trochę zmienić przez 7 lat. Jak macie? Co pijecie? Ja melisę, miętę, rumianek, pokrzywę, czystka - staram się rotować i nie pić żadnej z tych rzeczy codziennie tylko raz na kilka dni. Raz na dwa dni wjedzie herbata czarna z cytryną. Teoretycznie można do dwóch filiżanek dziennie, ale staram się nie nadużywać. Myślicie, że taki zestaw jest ok? Herbatek owocowych nie piję, bo często jest w nich hibiskus, a podobno nie można

  • Waflut Koleżanka
    Postów: 46 16

    Wysłany: 29 kwietnia, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raczej tylko czarna herbatę i mięte jak mam problemy z trawieniem. To co mogę tylko od siebie dodać, to uważaj ze słońcem jak pijesz te zioła ;) szczególnie rumianek i pokrzywa mogą powodować reakcje fotouczuleniowe.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ