X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Złe samopoczucie.
Odpowiedz

Złe samopoczucie.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • maczka32 Koleżanka
    Postów: 51 48

    Wysłany: 4 listopada 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Pisze do was z pytaniem o samopoczucie. wiem ze kazda jest inna ale moze znajdzie sie ktos z podobnymi objawami i przestane swirowac.
    Jest to moja trzecia ciaza. dwie poprzednie przeszlam bardzo lajtowo. na poczatku oczywiscie byly mdlosci ale lekkie i tylko po przebudzeniu.
    Teraz jestem w 10 tygodniu i czuje sie fatalnie. mdlosci sa okropne - non stop mnie mdli nie tylko rano. caly czas czuje sie jakbym byla chora - kompletny brak siły szczegolnie w ramionach :(
    Do tego bardzo czesto boli mnie zelądek do tego stopnia ze budze sie w nocy ze strasznymi mdlosciami. nie bardzo moge jesc oczywiscie staram sie jak najwiecej , ale ciezko mi cokolwiek przelknac bo wszystko "stoi mi " juz w buzi nie mowiac o przelknieciu .
    Dodam ze usg mialalam zrobione niedawno. Pani dodktor powiedziala ze narazie wszystko prawidlowo serduszko bije.
    Czy ktoras z was am podobne objawy ? czy waszym zdaniem powinnam wykonac jakies dodatkowe badania?

    1ed43c20c0ac72a613f930d07ca73df9.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Madoks Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 4 listopada 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie brak objawów ... co niestety mnie martwi bo przy ostatnich dwóch straconych ciążach też nic nie miałam, więc gdy zaczną się mdłości czy inne objawy to będę najszczęśliwszą kobietą na świecie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 13:14

    8p3orjjg3p2zojz4.png
    07.01.2015 [*] 12TC
    21.07.2015 [*] 6 TC
    29.06.2016 - Michaś
  • Elvi Ekspertka
    Postów: 394 85

    Wysłany: 4 listopada 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam też pierwszą ciążę całkiem inną, teraz leżę, śpię, odbija mi się, bekam, ma mdłości, ale nie wymioty. Pierwszą przeszłam bezobjawowo. Każda ciąża jest inna. Myślę, że jest ok, za dwa tygodnie gdzieś powinnaś mieć usg dokładne, więc dowiesz się czy coś jest niepokojącego. Ja jak coś się dzieje co mi się nie podoba to dzwonię do ginekologa.

    Może to zmiana płci teraz :)

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 5 listopada 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży miałam dokładnie tak samo jak Ty. Oprócz tego modliło mnie na mięso. Nawet jak przechodziłam w marketach kolo mięsa to mało co nie wymiotowałam. W nocy wybudzały mnie odruchy wymiotne w dzień leżałam obolała i ciężko było mi cokolwiek ugotować - byłam bardzo wrażliwa na zapachy. W drugiej ciąży pomdliło mnie może ze 3 tygodnie ale to bardzo sporadycznie. Wszystko robiłam, wszystko jadłam, dużo się ruszałam. Każda ciążą jest inna :) Jeszcze troszke i mdłości miną :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2015, 21:19

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 10 tyg. Od 3 tyg. jestem w domu na zwolnieniu, poniewaz nie mam sil na nic plus mdlosci okropne. Mam nadzieje, ze do 13 tyg. sie ustabilizuje i zuskam energie. Tesknie juz za praca

  • urfina Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo. 9 tydzien i mdłości meczą mnie okropnie. Nie wiem już nawet co mam ze sobą robić. Leże cały dzie, jest mi niedobrze, nie jestem w stanie przygotować sobie posiłku, wyjść w domu. Po prostu jedna wielka masakra :(

  • salamini Znajoma
    Postów: 16 6

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jesz regularnie? Pijesz dużo wody? Jak te tradycyjne metody sie nie sprawdają to może opaski akupresurowe? Wiem że brzmi to dziwnie, ale polecała mi je lekarka wiec to nic strasznego. Kupisz je w wiekszości aptek. Nie kosztują dużo, a jak Ci nie przypasują masz 30 dni na zwrot. Nazywa sie to sea-band, ale jak poprosisz a aptece o opaski akupresurowe to pani też powinna wiedzieć o co Ci chodzi

    urfina lubi tę wiadomość

  • urfina Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś mi sie obiło o uszy. Chyba czytałam o tym już na jakimś portalu mamowym ale nie byłam przekonana. Może jednak wypróbuje skoro już nic innego nie działa, bo niedługo oszaleje jak mój stan sie nie zmieni. Widze że można je też zamówić w sieci wiec to chyba dla mnie najlepsza opcja

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ