X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr zły kolor..
Odpowiedz

zły kolor..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • andzia1234 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 17 lipca 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Teraz konczy się u mnie 11 tydzień /
    Ostatnio kupiłam kwas foliowy innej firmy i zauwazyłam że mam problemy z wyyprożnianiem a jak już to ma kolor czarny . czy to moze byc wina tego kwasu foliowego ? nie biorę nic innego poki co .

  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 17 lipca 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam z tym problem... nie wiem czy kwas foliowy ma wpływ na te sprawy. Moim zdaniem to nie... Postanowiłam, że będę dużo pić, jeść kiwi i suszone śliwki... a za niedługo jabłuszka :) dobrze umyte i ze skórką, bo właśnie w niej są składniki pobudzające prace jelit - błonnik

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • andzia1234 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 17 lipca 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crisperss wrote:
    ja też mam z tym problem... nie wiem czy kwas foliowy ma wpływ na te sprawy. Moim zdaniem to nie... Postanowiłam, że będę dużo pić, jeść kiwi i suszone śliwki... a za niedługo jabłuszka :) dobrze umyte i ze skórką, bo właśnie w niej są składniki pobudzające prace jelit - błonnik
    a rozmawialas o tym z lekarzem ? ja jem owoce normalnie pije i nie rozumiem to od czego :(

  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 18 lipca 2016, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skonsultujcie to z lekarzem :o może to zabarwienie od krwi czy coś. Kwas foliowy w nadmiarze jest usuwany z organizmu ale czy w taki sposób..?

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 18 lipca 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwas foliowy raczej nie ma z tym nic wspólnego. Żelazo w tabletkach jak najbardziej :P

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • andzia1234 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika87 wrote:
    Kwas foliowy raczej nie ma z tym nic wspólnego. Żelazo w tabletkach jak najbardziej :P
    żelazo w kwasie foliowym ? kurcze czytalam na pudelki ale tam tak ogolnikoowo napisane a wizyte za ddwa tygodnie u gina mam :(

  • sandra_zog Przyjaciółka
    Postów: 111 20

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może spróbuj odstawić wszystkie suplementy na 2-3 dni i zobacz wtedy czy coś się zmieniło.

    eiktyx8d41ciyrnj.png
  • andzia1234 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 18 lipca 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra_zog wrote:
    Może spróbuj odstawić wszystkie suplementy na 2-3 dni i zobacz wtedy czy coś się zmieniło.
    tylko kwas foliowy biore i dzisaj sie zaczal 12 tydzien nie wiem czy juz go odstawic czy nie ..

  • sandra_zog Przyjaciółka
    Postów: 111 20

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli wypróżniasz się regularnie to 3 dni bez folika raczej nie zaszkodzą dziecku. Tym sposobem dowiesz się czy to ten kwas foliowy odpowiada za ten kolor, na drugi lub trzeci raz powinnaś moim zdaniem być już "oczyszczona". Mi już lekarz polecił inne witaminy, jak skończe folik mam brac Pregna Plus.

    eiktyx8d41ciyrnj.png
  • andzia1234 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 20 lipca 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crisperss wrote:
    ja też mam z tym problem... nie wiem czy kwas foliowy ma wpływ na te sprawy. Moim zdaniem to nie... Postanowiłam, że będę dużo pić, jeść kiwi i suszone śliwki... a za niedługo jabłuszka :) dobrze umyte i ze skórką, bo właśnie w niej są składniki pobudzające prace jelit - błonnik
    odstawilam kwas foliowy 3 dnni temu i juz jest nieco lepiej . rowniez sprobuj :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ