X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Znikające objawy
Odpowiedz

Znikające objawy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Miszczynka Przyjaciółka
    Postów: 116 168

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Od prawie tygodnia wiem że jestem w ciąży. Przez ostatnie kilka dni objawy były bardzo wyraźne, to jest nudności i tkliwisc piersi, ból, pieczenie w sutkach. Wczorajszy przyrost beta hcg to 115%, a jeszcze poprzedni 145%. Martwi mnie takie spowolnienie przyrostu bhcg. Na dodatek dziś kompletnie nic nie czuje, żadnych mdłości i piersi w ogóle nie czuje. Czy któraś z Was miała tak że z dnia na dzień objawy ustąpiły? Strasznie się denerwuje. Poprzednią ciąże straciłam w 8 tygodniu.

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie około 8 tygodnia przestały boleć piersi z dnia na dzień, wtedy był to mój jedyny objaw. W głowie miałam już najgorsze scenariusze ale nie potrzebnie się martwiłam, wszystko było ok i ciążę szczęśliwie donosiłam. Co do przyrostów, to czym beta większa tym i przyrosty będę mniejsze - tak mówił mój lekarz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2019, 17:01

    Mildred lubi tę wiadomość

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • Miszczynka Przyjaciółka
    Postów: 116 168

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w poprzedniej ciąży cieszyła się że już mdłości mnie mniej męczą i niestety okazało że ciąża przestała się rozwijać. Dlatego teraz tak bardzo panikuje.

  • Ainaw Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 4 stycznia 2020, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam pierwszy przyrost o 266% a drugi już tylko 120%. Kolene przyrosty o ok. 140% i szczerze to nie ma znaczenia, bo beta rośnie! Mało tego płakałam w ramię mężowi, że ciąża stracona, bo też nie czułam objawów, temperatura ciała spadła z 37,1 na 36,4° a piersi stały się flakami na jeden dzień. Temperatura ciała codziennie jest inna, piersi raz bardziej ciążowe, a raz mniej, ale po wczorajszym usg wiem, że wszystko jest w porządku i nie ma co świrować!!!

    Mildred lubi tę wiadomość

  • Lidia87 Koleżanka
    Postów: 33 50

    Wysłany: 2 lutego 2020, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwsza ciąża, na początku był ból piersi- bardzo silny- dodam, że nawet przy okresie nigdy mnie nie bolały- to był pierwszy i ... jedyny objaw😁 Beta przyrastała prawidłowo,w 7 tygodniu widać fasolkę z bijącym serduszkiem a u mnie nadal oprócz bólu piersi i zmęczenia żadnych mdłości i wymiotów, ok. 9 tygodnia piersi przestały boleć. Zaczęłam się martwić czy wszystko jest ok, bo zupełnie nie czułam się w ciąży! Naczytałam się oczywiście artykułów i najgorsze scenariusze przychodziły mi do głowy! Dzisiaj już prawie 13 tydzień, wczoraj na USG widziałam (szczęśliwy tatuś pierwszy raz zobaczył😁) dzidziusia, słyszeliśmy bicie serduszka i było ogromne wzruszenie 😊 Więc wniosek taki drogie "Ciężarówki"- szkoda się denerwować na zapas i przy okazji fundować stres bobasowi- trzeba zawsze być dobrej myśli 😉 W przyszłym tygodniu wybieramy się na USG genetyczne. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy 😘

    Jola17a lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ