X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr adapter do pasów dla ciężarnych
Odpowiedz

adapter do pasów dla ciężarnych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rybkunia Przyjaciółka
    Postów: 75 34

    Wysłany: 10 lipca 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, za jakiś czas jade na wczasy 650 km i zastanawiam sie czy kupic już pasy dla ciężarnych? czy któraś miała i jak wam sie to sprawdzało? opłaca się? Jestem 17 tc i jade w 20 tc. Brzuszek już pomału się wyłania :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego, co czytam o tym adapterze (bo nie słyszałam wcześniej o takim wynalazku) to naprawdę warto. Ja też zainwestuję już teraz, choć nie wybieram się nigdzie daleko (dopiero na początku września do Chorwacji), ale bardzo dużo jeżdżę samochodem.

  • AniaB4 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 lipca 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi mąż kupił taki adapter jak tylko dowiedział się o ciąży i muszę powiedzieć , ze jest super. Nie muszę się martwić,ze przy gwałtownym hamowaniu pas uciśnie mi brzuszek. Ja go sobie bardzo chwalę

  • rybkunia Przyjaciółka
    Postów: 75 34

    Wysłany: 10 lipca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jaki możecie polecic? z tego co widziałam na allegro są takie po 200 zł i po 70-90zł, myślałam o tym tańszym

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybkunia wrote:
    a jaki możecie polecic? z tego co widziałam na allegro są takie po 200 zł i po 70-90zł, myślałam o tym tańszym
    Ja kupiłam z BeSafe - 150 zł.

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 11 lipca 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mam BeSafe, zamawiałam na allegro. Polecam :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • haen Autorytet
    Postów: 2003 1602

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam z tummy shield, jest drozszy, ale ma certfikaty i nie ma pasa na brzuchu, tylko na nogach
    http://mamaplus.pl/products/samochodowy-system-dla-kobiet-w-ciazy-tummy-shield-szary

    3i49j48aw0dpg1bk.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 15 lipca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam z tych tyańszych (chyba 60zł na allegro) i jestem całkiem zadowolona. Byłam w 19tc na Chorwacji i się sprawdził a teraz jak brzszek jest coraz większy to adapter trzyma pas ładnie na udach. Myśle ze warto

    caur359.png
    3ro1ov5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ