X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr adapter do pasów dla ciężarnych
Odpowiedz

adapter do pasów dla ciężarnych

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rybkunia Przyjaciółka

Wysłany: 10 lipca 2015, 10:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, za jakiś czas jade na wczasy 650 km i zastanawiam sie czy kupic już pasy dla ciężarnych? czy któraś miała i jak wam sie to sprawdzało? opłaca się? Jestem 17 tc i jade w 20 tc. Brzuszek już pomału się wyłania :-)

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 lipca 2015, 13:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego, co czytam o tym adapterze (bo nie słyszałam wcześniej o takim wynalazku) to naprawdę warto. Ja też zainwestuję już teraz, choć nie wybieram się nigdzie daleko (dopiero na początku września do Chorwacji), ale bardzo dużo jeżdżę samochodem.

• AniaB4 Nowa

Wysłany: 10 lipca 2015, 17:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi mąż kupił taki adapter jak tylko dowiedział się o ciąży i muszę powiedzieć , ze jest super. Nie muszę się martwić,ze przy gwałtownym hamowaniu pas uciśnie mi brzuszek. Ja go sobie bardzo chwalę

• rybkunia Przyjaciółka

Wysłany: 10 lipca 2015, 17:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jaki możecie polecic? z tego co widziałam na allegro są takie po 200 zł i po 70-90zł, myślałam o tym tańszym

• nick nieaktualny

Wysłany: 11 lipca 2015, 00:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybkunia wrote:
    a jaki możecie polecic? z tego co widziałam na allegro są takie po 200 zł i po 70-90zł, myślałam o tym tańszym
    Ja kupiłam z BeSafe - 150 zł.

• Fatim Autorytet

Wysłany: 11 lipca 2015, 12:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mam BeSafe, zamawiałam na allegro. Polecam :)

3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • haen Autorytet

Wysłany: 13 lipca 2015, 17:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam z tummy shield, jest drozszy, ale ma certfikaty i nie ma pasa na brzuchu, tylko na nogach
    http://mamaplus.pl/products/samochodowy-system-dla-kobiet-w-ciazy-tummy-shield-szary

3i49j48aw0dpg1bk.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet

Wysłany: 15 lipca 2015, 09:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam z tych tyańszych (chyba 60zł na allegro) i jestem całkiem zadowolona. Byłam w 19tc na Chorwacji i się sprawdził a teraz jak brzszek jest coraz większy to adapter trzyma pas ładnie na udach. Myśle ze warto

caur359.png
    3ro1ov5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ