X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Arytmia serca płodu
Odpowiedz

Arytmia serca płodu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    wybaczcie jeśli powielam temat, ale nie jestem w stanie nic o tym znaleźć na internecie, forum etc.

    Jestem w 21/22tc i wczoraj na zwykłym USG lekarz zdiagnozował "w badaniu usg chwilowa nieprawidłowa kurczliwość komór serca" - po chwili serce Malutkiej biło już normalnie.

    Czy to coś groźnego? Jakie są skutki? Przyczyny? Jesli ktoras tak miala prosze o jaka kolwiek informacje - bedzie dla mnie bardzo cenna.

    Ani ze skierowaniem, ani prywatnie nikt nie przyjmie mnie "na już", a ja już odchodzę od zmysłów :( ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odpisałam Ci na styczniówkach

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ