Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Bóle podbrzusza i kości łonowej
Odpowiedz

Bóle podbrzusza i kości łonowej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Motylica25 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 września 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem w 16tc i 3 dniu. Odczuwam bóle podbrzusza, które są uciążliwe, gdyż np. Nie mogę założyć spodni bez bólu - każde podniesienie nogi nieco wyżej go powoduje. Podobnie jak uczucie ciągnięcia w okolicy łona. Nie mam żadnych oznak krwawienia. Lekarz dopiero we wt. Martwię się (moja I ciąża). Doradzcie coś!

  • d.orota Koleżanka
    Postów: 39 0

    Wysłany: 13 września 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam podobne dolegliwości od około 12tyg do teraz (25tydz). Szczególnie podczas dłuższych spacerów, sprzątania itp. Lekarz podczas badań nie zaobserował nic niepokojącego, poza tym nie mam innych dolegliwości.

    Jeśli bardzo się niepokoisz postaraj się przyspieszyć wizytę albo jedź do szpitala. Każda ciąża jest inna i warto wszystko zawsze sprawdzać. Tym bardziej, że jeśli się stresujesz to nie służy ani Tobie ani dziecku.

    p19uqqmz9qpwb8k1.png
  • panama Ekspertka
    Postów: 225 230

    Wysłany: 13 września 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bóle w okolicach łona i pachwin spowodowane są poluzowaniem więzadeł łonowych. Mniej więcej pod koniec Itrymestru lub na początku IItrym uwalnia się hormon relaksyna, odpowiedzialny za te objawy. Jest to normalne. Też żyłam w strachu, że coś się dzieje niedobrego, bo ból pachwin i ciągnięcie było tak silne, że miałam problemy ze wstanie z łóżka albo chodziłam jak kaczka.
    Lekarz przepisał magnez i kazał chodzić mniej intensywnie :) Gdy więcej odpoczywam, boli mniej. Dzisiaj przeszłam połowę miasta i ból jest większy.
    Najlepiej wszystkie niepokojące dla ciebie objawy konsultuj z lekarzem, po to jest, żeby dokładnie wszystko wytłumaczyć :)

    Leniu lubi tę wiadomość

    3jvzk6nlakaftugh.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ